Kristeli Peri Teenused

Terapeut Teadvusteraapia Ida-Virumaa keskuses, teostab seansse ka Tallinnas 

E-mail: kristeliperi@gmail.com
Tel.nr: 5178877

Access Bars
 

Kas sa mäletad viimast korda oma elus kui sa olid täielikult lõõgastunud ja hellitatud ja hoolitsetud? Või on sellest liiga kaua aega möödas, kui sa võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma ühegi hinnanguta oma keha suhtes või enda olemise suhtes?

Access Bars on õrn käte puudutusega modaalsus, mida tutvustas Gary Douglas 1990. aastate alguses. See koosneb 32 energia parsist, mis jooksevad läbi ja ümber pea. Need parsid ühenduvad kindlates "barsi-punktides" ja avaldavad vastastikust mõju erinevates elu valdkondades ja seisukohtades. Access Barsi seansi ajal puudutab praktik õrnalt neid punkte, et vabastada kõikide mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumuste elektromagneetiline laeng, mis võis sind piirata seotud olevas eluvaldkonnas.

Täna praktiseeritakse ülemaailmselt Access Barsi rohkem kui 170 riigis, seda võimast ja pragmaatilist vahendit kasutavad pered, koolid, ettevõtted, atleedid, vangla elanikud, psühholoogid, kunstnikud ja paljud teised.

Kuidas see töötab?


Kujutle, kui keegi vajutaks nuppu ja vaigistaks su peas selle hääle, mis ütleb, et sa pole piisavalt hea või, et sa ei suuda saavutada seda millest unistad? Kõik piirangud, mis sa oma elus lood, on seotud sinu mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumustega selle kohta. Õrn barsi punkti puudutus ja sa hakkad puhastama seda, mis on lukustatud, mis hoiab sind uskumas, et sa ei saa elada elu, mille võimalikkusest sa oled alati teadlik olnud.
Üks elumuutev komponent, mis juhtub loomulikult iga Access Barsi seansi ajal on vastu võtmise suurendamine. Kui sageli me laseme lihtsalt lahti, langetame oma barjääre ja lubame teisel inimesel endale tõeliselt kinkida? Vastuvõtmise õppimine on võti kuidas kutsuda rohkem oma ellu seda, mida sa küsid. Access Bars aitab kaasa vastuvõtmisele teistmoodi kui ükski teine selle reaalsuse modaalsus.

 

Access Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta paljusid nende elu valdkondi. Inimesed on teavitanud tervise paranemisest, sügavamast unest, kaalulangusest, paremast seksist ja suhetest, ärevuse vähenemisest, vähemast stressist ja paljust muust.....

 

Seansi maksumus:

30 minutit- 20 eurot

60 minutit-50 eurot

4 korra hind -120 eurot

 

Viin läbi AccesBarsi kursuseid. Access Bars on ühepäevane klass, mis saab muuta kõike.

Kursus toimub Eesti ja Vene keeles.

Access Barsi klassi ajal võtad sa vastu kaks Access Barsi seanssi –– ja kingid samuti kaks seanssi!
Manuaal, mille sa saad, juhendab sind Access Barsi õppimisel, kaasaarvatud 32 barsi punkti leidmisel peas, korrektsete käe asenditega ning teiste Access Consciousnessi töövahenditega.

 

Kursuse maksumus:
Hind esmakordsele osalejale 240€*
Hind kursuse kordajale 120€*
Hind noortele vanuses 16-17 120€*
Noortele vanuses kuni 15 klassis osalemine tasuta (koos maksva osalejaga)
*Hind kehtib Eestis elavale Eesti riigi kodanikule.

134097839_916991809104039_33875172325980