KERTI PÕHJALA TEENUSED

 Access Bars 

Meie peas on 32 punkti mida kutsutakse Bars-ideks. Näiteks - tervenemise, keha, raha, kontrolli, teadlikkuse, loovuse, vananemise, seksuaalsuse ja paljude teiste valdkondadega seotud punktid. Neid punkte puudutades lahustuvad ja vabanevad meis kinnistunud vaatepunktid, uskumused ja tõekspidamised, mis meid piiravad. See on kui arvuti kõvakettalt vanade failide kustutamine.

Bars-i eesmärk on jooksutada meie bars-e ehk energiapunkte ja stimuleerida neid avades nii energiavoolu ja kustutada elu/elude jooksul kehasse salvestatud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind praeguses elus tagasi hoiavad. Bars-i sessioone saanud inimesed on andnud tagasisidet energiataseme, seksuaalsuse, vastuvõtu võime ning finantside suurenemisest, stressi, masenduse, ärevuse ja kehakaalu vähenemisest, nooruslikumast väljanägemisest, teadlikumaks ja rohkem kohalolevana olemisest ning võimaluste avardumisest elus.

On ütlus - "Halvimal juhul saad sa peamassaaži, kuid parimal juhul muudab see su elu!"

Mida ma saan olla, teha, omada, luua või genereerida, mis teeks mu elu ja maailma paremaks kohaks?

 

108703375_388044355506086_18633562296921

pohjalateraapia@gmail.com
tel: 58247357
Facebook: Põhjala Teraapia

- 1 tund - 50€ 

 

- 1,5 tundi - 65€ 

 

- Access Barsi 5x kaart 150,00 (225,00)

OSHO AKTIIVMEDITATSIOONID

- OSHO Aktiivmeditatsioonid


India teadjamees OSHO on loonud aktiivmeditatsioonid arvestades tänapäeva inimest ehk tulevikuinimest, kes igapäevaselt toimetavad ja tormavad ringi ja neil on väga keeruline leida hetke millal peatada mõttevool. Need meditatsioonid juhivad inimest läbi tema mõttemüra vaikuse seisundisse. Need meditatsioonid on väga võimsad ja toimetavad väga erinevalt ning inimeste kogemused ning reageerinud ning protsessid on väga individuaalsed. Olen näinud ja kogenud väga võimsaid avanemisi ja murranguid läbi nende meditatsioonide. Need meditatsioonid väestavad, aitavad lammutada sisemisi blokeeringuid, vabaneda kehasse kinnijäänud emotsioonid ning avada sinu potentsiaali. Nendele meditatsioonidel tehakse erinevaid hingamise ja liikumise praktikaid ja ollakse vaikuses. Läbi selliste praktika on võimalik kiiremini jõuda rahu ja lõdvestumise seisundisse, aktsepteerida end sellisena nagu oled, tuua mõistmised ja arusaamised oma elus toimunud olukordadest ja sündmustest ning lahti lasta sind piiravatest arusaamistest.
- Meditatsioonitreeningud 4 nädalat (ühes nädalas 4 meditatsiooni) - 150€ (Tallinn , mujal Eestis kokkuleppel)

 

- Individuaalne meditatsioonitreening - 25€ (Tallinn, mujal Eestis kokkuleppel)
 

Küsi julgelt pakkumist meditatsioonitreeningutele ühekordselt või pikemajalisele programmile nii Tallinnas ja Harjumaal, kui ka mujal Eestis.

Energeetiline tervendamine - 50€/kord  

Seda tehakse Universumi energia kaasabil  ja sobib see  emotsionaalsete  probleemide tervendamiseks erinevates valdkondades (näit. suhted, töö, tervis, raha, hingerahu) ja ka füüsiliste probleemide tervendamiseks.

 

 5x kaart 130€

ACCESS FACELIFT 

See on kehatehnika, mis toimib energeetiliselt tasemel, mis on nii maagiline ja elumuutev ! Kogu see protsess tõstab ja kergitab kõike seda, mis seisab, et anda tõuke enamale loomisele rakutasandil sinu kehas ja ka elus, et oleksid säravam ning tunneksid end paremini.
Protsessi käigus kasutatakse paljusid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud. Protsessi ajal taastatakse loomulik energiavoolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale või jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Tänu lihtsamale energia voolamisele läbi keha hakkavad lihased lõdvestuma. Lõdvestumine lubab nahal hakata end taastootma, mille tulemuseks on kortsude tekke vähenemine. Samal ajal on täheldatud ka armkoe või pigmentatsiooni vähenemist. 

 

Ülidünaamiline käed peal kehaprotsess, mis loob:
*Energeetilist muutust kogu kehas, elus, suhetes, töös,rahaga ja palju muud.
*Vabastab piirangud, mis ei luba nooreneda
*Loob kehasse ruumi ja enesetervendamist
*Aktiveerib kehas enam kui 70 erinevat energiat
*Tõstab kogu keha „nägu“
*Võimaldab säravam välja näha
*Vabastab traumad ja aktiveerib rakumälu
*Taastab kehas loomuliku energiavoo
*Elimineerib kinnistunud vaatepunktid kehast

Kogu Su keha saab sellest kasu ja naudib seda!

HInd 65€ - kestvus 90 min

 

Energeetiline paarisuhte korrastamine- 70€/2h

Energeetiline paarisuhte korrastamine on mõeldud paaridele, kes:

* soovivad lahendada omavahel tekkinud pingeid ja ebakõlasid

* soovivad, et ühised ettevõtmised oleksid edukad ja sujuvad

* soovivad oma suhte tõsta täiesti uuele levelile ja ühendada energeetiliselt oma olemused, et kooselu oleks veelgi nauditavam ja harmoonilisem

* soovivad saada last

* soovivad paarina kokku kasvada

 

Energeetiline paarisuhte korrastamine on imeline ja sügav viis kahe inimese tervenemiseks ja koos ühise unistuste elu loomise alustamiseks.

 

Kirjuta julgelt oma murest meile ja aitame leida parima lahenduse teie jaoks. 

 

Lähenen sügava tunnetusega igale paarile parimal moel, rakendades oskuseid ja teadmisi kraniosakraalteraapiast, aktiivmeditatsioonidest, energeetilisest korrastamisest jmp. 

Facebookis: Põhjala Teraapiad

Esmase eluhinguse teraapia ehk kraniosakraalteraapia - 50€

Selle tehnika loojaks on osteopaat Dr. William Suhterland, kes koljut uurides märkas ning mõistis, et osad koljuõmblused koljuluude vahel on liikuvad vastupidisele arvamusele, et täiskasvanueaks on need kokku kasvanud. Ta tundis õrna rütmilist pulseerimist, mis sarnanes hingamisele. Sellist hingamist juhib sisemine jõud, mitte füsioloogiline protsess ja see protsess algab viljastumise momendist ja kestab surmani. Selline liikumine ja pulseerimine toimub ka teistes kehaosades ja neid liigutavad samad jõud. See liikumine sarnaneb tõusule ja mõõnale ning Suhterland nimetas selle alghingamiseks mille ta hiljem oma elu lõpupoole nimetas ümber Elu Hinguseks.

Suhterland nimetab Elu Hingust, kui keha peamist organiseerivat ja integreerivat põhimõtet, millel on oma intelligentsus ja tarkus, seda mõistetakse kui eluhinguse loova kavatsuse väljendust. Raviseanssidel ei keskenduta millegi välise tegemisele vaid olemisele, kuulamisele ja Elu Hinguse toetamisele selle erinevates väljendustes.

See teraapia juhindub eluhinguse põhimõttest. Ka kõige raskemas füüsilises, emotsionaalses või vaimses olukorras on keha suuteline leidma ligipääsu oma tervenduseväele, kui ta on sügavus lõdvestuse, usalduse ja alistuse seisundis. Kraniosakraalteraapia ei tegele mitte ainult füüsilise tasandi, vaid ka meie seisundi emotsionaalse ja vaimse aspektiga, nii kuidas keha intelligentsus seda meile teraapia perioodil ilmutab. Teraapia eesmärk on aidata selgemalt väljenduda eluhingusel, meie sünnipärasel tervisel.

Teraapia toimub turvalises hoidmiskeskkonnas ning õrna, häälestunud ja täpse puudutusega kuulab ja toetab praktik eluhinguse väge tema erinevates väljendustes, võimaldades kehal juurdepääsu oma taastusressurssidele. Teraapia põhineb kaasaegsetele anatoomia, füsioloogia, embrüoloogia ning neurobioloogiliste teadmistele ja avastustele.
Teraapia seansi ajal lamab klient massaažilaual ja praktik hoiab oma käsi erinevates asendites ning vahetades käte hoidu ja asukohta.

Seansi saaja kogeb sügavat lõdvestust, mis sarnaneb uinumise eelsele seisundile.
Selle käigus seansi saaja vabaneb allsurutud emotsioonidest, kogeb sügavat lõdvestavat ja pingeid maandavat seisundit, terveneb füüsiline keha.

Seansi pikkus on väga individuaalne ca 60 - 90 min.