Access Bars 

Meie peas on 32 punkti mida kutsutakse Bars-ideks. Näiteks - tervenemise, keha, raha, kontrolli, teadlikkuse, loovuse, vananemise, seksuaalsuse ja paljude teiste valdkondadega seotud punktid. Neid punkte puudutades lahustuvad ja vabanevad meis kinnistunud vaatepunktid, uskumused ja tõekspidamised, mis meid piiravad. See on kui arvuti kõvakettalt vanade failide kustutamine.

Bars-i eesmärk on jooksutada meie bars-e ehk energiapunkte ja stimuleerida neid avades nii energiavoolu ja kustutada elu/elude jooksul kehasse salvestatud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind praeguses elus tagasi hoiavad. Bars-i sessioone saanud inimesed on andnud tagasisidet energiataseme, seksuaalsuse, vastuvõtu võime ning finantside suurenemisest, stressi, masenduse, ärevuse ja kehakaalu vähenemisest, nooruslikumast väljanägemisest, teadlikumaks ja rohkem kohalolevana olemisest ning võimaluste avardumisest elus.

On ütlus - "Halvimal juhul saad sa peamassaaži, kuid parimal juhul muudab see su elu!"

Mida ma saan olla, teha, omada, luua või genereerida, mis teeks mu elu ja maailma paremaks kohaks?

 

- 1 tund - 35€ kuni septembri lõpuni 2019; edasi 50€ 

 

- 1,5 tundi - 50€ kuni septembri lõpuni 2019; edasi 65€ 

 

- Access Barsi 5x kaart 150,00 (225,00)

OSHO AKTIIVMEDITATSIOONID

- OSHO Aktiivmeditatsioonid


India teadjamees OSHO on loonud aktiivmeditatsioonid arvestades tänapäeva inimest ehk tulevikuinimest, kes igapäevaselt toimetavad ja tormavad ringi ja neil on väga keeruline leida hetke millal peatada mõttevool. Need meditatsioonid juhivad inimest läbi tema mõttemüra vaikuse seisundisse. Need meditatsioonid on väga võimsad ja toimetavad väga erinevalt ning inimeste kogemused ning reageerinud ning protsessid on väga individuaalsed. Olen näinud ja kogenud väga võimsaid avanemisi ja murranguid läbi nende meditatsioonide. Need meditatsioonid väestavad, aitavad lammutada sisemisi blokeeringuid, vabaneda kehasse kinnijäänud emotsioonid ning avada sinu potentsiaali. Nendele meditatsioonidel tehakse erinevaid hingamise ja liikumise praktikaid ja ollakse vaikuses. Läbi selliste praktika on võimalik kiiremini jõuda rahu ja lõdvestumise seisundisse, aktsepteerida end sellisena nagu oled, tuua mõistmised ja arusaamised oma elus toimunud olukordadest ja sündmustest ning lahti lasta sind piiravatest arusaamistest.
- Meditatsioonitreeningud 4 nädalat (ühes nädalas 4 meditatsiooni) - 150€ (Tallinn , mujal Eestis kokkuleppel)

 

- Individuaalne meditatsioonitreening - 25€ (Tallinn, mujal Eestis kokkuleppel)
 

Küsi julgelt pakkumist meditatsioonitreeningutele ühekordselt või pikemajalisele programmile nii Tallinnas ja Harjumaal, kui ka mujal Eestis.

Energeetiline tervendamine  

Seda tehakse Universumi energia kaasabil  ja sobib see  emotsionaalsete  probleemide tervendamiseks erinevates valdkondades (näit. suhted, töö, tervis, raha, hingerahu) ja ka füüsiliste probleemide tervendamiseks.

 

-  praktikandi hind 30€/kord, kuni aasta lõpuni 2019 

- praktikandi hind 5x kaart 130,00 kuni aasta lõpuni 2019 

ACCESS FACELIFT 

See on kehatehnika, mis toimib energeetiliselt tasemel, mis on nii maagiline ja elumuutev ! Kogu see protsess tõstab ja kergitab kõike seda, mis seisab, et anda tõuke enamale loomisele rakutasandil sinu kehas ja ka elus, et oleksid säravam ning tunneksid end paremini.
Protsessi käigus kasutatakse paljusid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud. Protsessi ajal taastatakse loomulik energiavoolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale või jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Tänu lihtsamale energia voolamisele läbi keha hakkavad lihased lõdvestuma. Lõdvestumine lubab nahal hakata end taastootma, mille tulemuseks on kortsude tekke vähenemine. Samal ajal on täheldatud ka armkoe või pigmentatsiooni vähenemist. 

 

Ülidünaamiline käed peal kehaprotsess, mis loob:
*Energeetilist muutust kogu kehas, elus, suhetes, töös,rahaga ja palju muud.
*Vabastab piirangud, mis ei luba nooreneda
*Loob kehasse ruumi ja enesetervendamist
*Aktiveerib kehas enam kui 70 erinevat energiat
*Tõstab kogu keha „nägu“
*Võimaldab säravam välja näha
*Vabastab traumad ja aktiveerib rakumälu
*Taastab kehas loomuliku energiavoo
*Elimineerib kinnistunud vaatepunktid kehast

Kogu Su keha saab sellest kasu ja naudib seda!

HInd 65€ - kestvus 90 min

 

Energeetiline paarisuhte korrastamine- 70€/2h

Energeetiline paarisuhte korrastamine on mõeldud paaridele, kes:

* soovivad lahendada omavahel tekkinud pingeid ja ebakõlasid

* soovivad, et ühised ettevõtmised oleksid edukad ja sujuvad

* soovivad oma suhte tõsta täiesti uuele levelile ja ühendada energeetiliselt oma olemused, et kooselu oleks veelgi nauditavam ja harmoonilisem

* soovivad saada last

* soovivad paarina kokku kasvada

 

Energeetiline paarisuhte korrastamine on imeline ja sügav viis kahe inimese tervenemiseks ja koos ühise unistuste elu loomise alustamiseks.

 

Kirjuta julgelt oma murest meile ja aitame leida parima lahenduse teie jaoks. 

 

Lähenen sügava tunnetusega igale paarile parimal moel, rakendades oskuseid ja teadmisi kraniosakraalteraapiast, aktiivmeditatsioonidest, energeetilisest korrastamisest jmp. 

Facebookis: Põhjala Teraapiad

kerti.kertip@gmail.com 

tel: 58247357
Facebook: Elurõõm - Access Bars Kertiga

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com
Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.