Kerti Põhjala
pohjalateraapia@gmail.com

tel: 58247357
Facebook: Elurõõm - Access Bars Kertiga

Elu on täis üllatusi ja kas need on head või halvad, piiravad või avardavad on meie suhtumise ja vaatenurga küsimus.  Aastaid tagasi tegin tutvust kirstallidega ja käsin kristallimeditatsioonidel  ja see oli nii avardav ning inspireeriv. Sealt alates on mind üha rohkem huvitanud inimene, tema emotsioonid ja mõttemustrid ning miks me teeme ja käitume just nii nagu me käitume. Miks mina käitun just nii nagu ma käitun ? Miks ma mõtlen just nii nagu ma mõtlen ja kas need mõtted on minu omad mida ma mõtlen või olen ma need kuskilt ülesse korjanud ja enda omaks teinud ? Miks mõjuvad ühed või teised inimesed just nii nagu nad mõjuvad ?  Miks reageerin olukordadele just nii nagu ma seda teen ? Kus ja kellelt olen ma need enda omaks teinud ja kuidas ma neid muuta saan ? Need küsimused ja elus ette sattunud olukorrad viisid mind erinevatele meditatsioonidele ja rännakutele, et paremini mõista kes ma olen ja miks ma olen. Kas mul on nüüd vastus ? Ma olen teel ja mõistan nii mõndagi, miks minu elus on üks või teine asi just nii nagu ta on ja kus see tuleb.

Sellel teel on mind aidanud AccesBars, mis aitab vabastada alateadvusesse salvestunud mustreid, mida oleme enda omaks teinud ja aitab rohkem valida iseennast ja seejuures  midagi ega kedagi valeks tegemata ja olla rohkem lubamises. Minu esimene AccessBars´i seansi kogemus oli  väga, väga võimas. Seansile eelneval õhtul juhtus üsna ebameeldiv olukord millesse ma kinni jäin kogu õhtuks, ööks ja järgnevaks päevaks, kuni jõudsin Bars´i seansile.

102431578_10220844459933301_686606131784

Heites lauale ja ning momendil, kui minu pead puudutasid sõrmed ja seanss algas kadusid üsna kohe mu peast mõtted.  Proovisin korra seansi ajal mõelda möödunud õhtusele olukorrale, mis oli mind emotsionaalselt  täiesti rööpast välja löönud aga seda lihtsalt ei lubatud mul. Sellel mõttel võeti kratist kinni ja visati mu peast välja.  Peale tunnist seanssi tõustes laualt oli minus midagi muutunud. Kadunud oli see emotsionaalsus ja kurbus ning asendunud oli see rõõmu ning õnnetundega. Kogu sellele järgneval nädalal oli mul hea olla, mul oli hea olla iseendaga, minule  vaatas peeglist vastu rõõmus ning õnnelik inimene kellele oli tore naeratada ja silma teha.  See seanss tasakaalustas mind, tõi mind oma keskmesse ja lubas mul olla mina ise.

Mind on aidanud energeetiline tervendamine, mis on pannud voolema minu eluenergia, loovuse ja julguse, avanud mind elule. Tehes neid seansse teistele ja iseendale tunne ma, et ei tervene ainult seanssi saav inimene ja mina, vaid ka inimesed, kes on seotud meiega. Tervendades endid me tervendame ka oma lähedasi ja seda olen ma tajunud kõige rohkem just nende seanssidega.

 Kõige suuremat abi olen ma saanud meditatsioonipraktikast, mis toimub läbi aktiivse liikumise ja hingamise, mis vabastab meie kehast alateadlikult salvestunud blokeeringud ja käitumismustrid.  Olles emotsionaalselt kõikuv, tihti negatiivsete mõtete ja sisekõnega, tundes end mitte piisavana ning halvana muutusid need mõtted ja tunded alates sellest, kui hakkasin praktiseerima meditatsioone läbi aktiivse liikumise ning hingamise. Protsess oli üsna intensiivne aga see kõik oli seda väärt, sest ma olen rõõmsam, õnnelikum minu mõtted on positiivsed, ma aktsepteerin olukordi ja situatsioone sellisena nagu nad on ilm paanikata ja ilma hirmuta.

Sellest kõiges, millest ma ise olen abi saanud soovin ma jagada ka teistele, et lammutada oma elus blokeeringud, piirangud, emotsionaalne tasakaalutus, kurbus, depressioon ja ärevus, kontrolli vajadus,  et tulla saaks rõõm, emotsionaalne tasakaal, et olla rohkem oma keskmes, olla lubamises ning mõistmises. Ma soovin, et oleksite julged valima iseennast, et olla need kes Te olete. Te olete piiritud olendid ja mitte miski ega keegi ei saa Teid piirata !