top of page

Kerli Vau Teenused
 

Tel: +271 5502861
vauhypnotherapy@gmail.com
Facebook V
au Hüpnoteraapia
IG: kerlivau

 

 

Hüpnoteraapia 70€
 

Mis on hüpnoteraapia?

Hüpnoteraapia kohta on erinevaid arvamusi, mis see olla võib. Enamiku väärarusaamade põhjusteks võib olla filmides või lava hüpnotisööri poolt tehtud hüpnoos, mille puhul hüpnotisööril on inimese üle kontroll.

Hüpnoosi põhiolemus on kontsentreeritud, keskendunud tähelepanu või transiseisund, mis hõlmab lõõgastumist.

Teine võimalus hüpnoosi seletamiseks on lõdvestus- või keskendumisseisund, mille puhul teadlik meel hajub eemale või eemaldub igapäevastest muredest.

Näide: kui vaatate filmi, telerit ja näete toidureklaami ning märkate järsku, et olete näljane - tegemist ei ole sellega, et inimene magab või on hüpnoosi all. 

 

Paljud inimesed langevad autojuhtimisel või korduva ülesande täitmisel transsi. Nad ei ole mingil juhul teadvuseta. Nende keha teeb automaatselt ühte asja, samal ajal kui nende mõistus mõtleb midagi muud.


Valed arusaamad hüpnoosist

  • Inimesi saab panna tegema asju vastu tahtmist

  • Teadvuseta olemine

  • Unustad ära, mis hüpnoosis juhtus

  • Annad kellelegi teisele kontrolli

  • Ei saa olla hüpnotiseeritud

  • Ei ärka ülesse hüpnoosist

     

HÜPNOTERAAPIA ÜLEVAADE

Hüpnoos on lõdvestusseisund ja/või keskendumise aste, milleni keskmine inimene iga päev jõuab (nt unistades). 

Hüpnoos ei saa sundida sind tegema midagi, mida sa ei taha. Sinu mõistus ei võta vastu ettepanekuid, mis ei vasta sellele, mida ta tõeks peab. Hüpnoos aitab inimestel paremini aru saada, kust tuleb teatud käitumismuster või mis takistab neid elamast nende elu täiel rinnal ning kasutamast enese täit potentsiaali.

Meie mõistus omab 5% infost mida kasutame  igapäevaselt, 95% sellest on kõik alateadvuses. Meie käitumine tuleb alateadlikult, mis tähendab seda, et kui me jälgime näiteks oma mõtteid/käitumist terve päev, võime aru saada sellest, et on väga palju tegevusi, mida me teeme ilma, et peaksime mõtlema, kuidas seda teha. 

 

 


Osho aktiivsed meditatsioonid 

1x 20€
Kuupilet 85€

 

Osho aktiivsed meditatsioonid® on teaduslikult loodud Osho poolt, mis võimaldavad meil teadlikult väljendada ja kogeda allasurutud tundeid ja emotsioone ja õppida vaatlema oma käitumismustreid uuel viisil.

“Tänapäeva inimene on muutunud niivõrd palju, et tal on vaja uusi meetodeid. Kaootilised meetodid on vajalikud kuna tänapäeva inimese mõistus on kaootiline. Tehnikad peavad võimaldama kaost. Ning kaost, mida saab välja elada turvalisel viisil enne kui meditatsiooni efektid on tunda.” OSHO

327727518_726946198870382_7319500938828730649_n.jpg
bottom of page