KARIN KAY

Web: karinkay.eet

el: 525 9837

e-mail: karin@karinkay.ee

Insta: https://www.instagram.com/karinkay888/

FB: https://www.facebook.com/S%C3%BCdameh%C3%A4%C3%A4l-2112793788954359

Mina olen Karin Kay. Olen sündinud sellele planeedile missiooniga aidata inimestel ärgata, terveneda ning elada oma elu parimal võimalikul moel iseendana.
 

Ma olen empaat, nägija ning tervendaja, toitumisnõustaja ja kunstnik. Ma teen Nõiakooli, kus juhendan inimesi saama kokku iseenda täispotentsiaaliga ning julgustan seda praktiseerima ühises ruumis.
Kanaldan ja joonistan personaalsete sõnumitega mandalaid, läbi mille on võimalik inimesel oma ellu
manifesteerida seda, mida ta küsinud on. Vaatan toitumisele läbi alternatiivse prisma ning katsetan julgelt kõike, mis kõnetab ja jagan selle vaatenurga alt inimestele teadmisi.

 

Oma elatud aastate jooksul on antud mulle palju kogemusi, et olla teadlik sellest, mida teevad läbi need, kes on jäänud elus kinni rasketesse olukordadesse ja kaotanud seeläbi iseenda ning tervise. Läbi isikliku elu tragöödia jõudsin ma metameditsiinini, mis on aidanud mind kiiresti välja rasketest kohtadest ning laiendades õpinguid terviseteemadest toitumise ja vaimse maailma erinevate tahkudeni, olen jõudnud siia.
 

Täna olen valinud teha seda, mis paneb mul seest helisema ja ma naudin seda täiel rinnal. Näha,
kuidas inimestel silmad särama lähevad ning kergus nende hinge tuleb, on parim kingitus, mida vastu
võtta.

 

Karin Kay pakub uue ajastu teenust, mis sisaldab endas energiate korrastamist läbi mineviku läbilõikamise erinevatel tasanditel, jättes maha kõik need osad, mis pole enam tõesed ning tõstab kõik ebavajaliku pinnale nähtavale.

 

Kui elurütm on häiritud, siis kaovad võimalused elu vaadata läbi selge pilgu ning tekivad varjud asjadele, mis muidu näisid puhtad ja tõesed.

 

Võttes vastu sisemise otsuse tõusta uuele tasandile kõigest, mis enam pole vajalik ning takistab edasi liikumist kõikide võimaluste poole, leiad end lihtsuse paradigmast, kus pole hinnangud ja piire loomaks seda reaalsust, mida soovinud ollakse.

 

Tervendamine südame tasandil aitab ära hoida kõik selle, mis takistab elada täispotentsiaalis ning luua paremaid valikuid elu suhtes iseenda ja ümbritseva jaoks. Millal tuled?

 

Loe Karin Kay teenuste kohta lähemalt siit 

 

IMG_2181.JPG