Kärt repnau teenused

Telefon: 56700689
E-mail: iseendaniteekond@gmail.com 
Facebook: https://www.facebook.com/iseendaniteekond

 

Keskendumise ja loovuse grupiharjutused lastele koos vanemaga (6-9a lapsed)  15€

Tunnid on üles ehitatud laste tähelepanu, keskendumisvõime ja fantaasia arendamisele. Harjutused on kombineeritud lihtsamatest joogaharjutustest ja kohalolu (mindfulness) harjutustest. Tundides kasutan toetava vahendina ka metafoorikaarte ja muid loovaid meetodeid. Pikemas perspektiivis aitavad need harjutused lapsel õppida hakkama saama oma emotsioonide juhtimisega, paraneb keskendumise- ja tähelepanuvõime ja areneb fantaasia ning eneseväljendusoskus. Teeme arutelusid ja enesejälgimist. Miks ma pakun võimalust osaleda tunnis koos lapsega- see annab tundidele lisaväärtust, kuna tänapäeva kiires maailmas on raske leida aega lapsega koos olemiseks, nendes tundides on hea võimalus veeta kvaliteetaega, ja lisaks õppida last tundma paremini ning luua sügavam side.

Tunnid on kõik vabalt voolamises, kohandan tunnis toimuva lastega ja nende hetke vastuvõtu võimega.

PS- hoian grupid piisavalt väikesed, et oleks turvaline keskkond ning tähelepanu jaguks kõikidele piisavalt!

Kestvus umbes 1 tund (oleneb lastest)

 

Keskendumise ja loovuse grupiharjutused lastele (10-13a)  15€

Tunnid on üles ehitatud laste tähelepanu, keskendumisvõime ja fantaasia arendamisele. Harjutused on kombineeritud joogaharjutustest ja kohalolu (mindfulness) harjutustest. Kasutan tundides ka metafoorikaarte ja muid loovaid meetodeid. Teeme arutelusid ja enesejälgimist. Pikemas perspektiivis aitavad need harjutused lapsel õppida hakkama saama oma emotsioonide juhtimisega, paraneb keskendumise- ja tähelepanuvõime ja areneb fantaasia.

Tunnid on kõik vabas voolamises, vastavalt laste hetke vastuvõtu võimele.

Kestvus 1-1,5 tundi

 

Paarisuhte nõustamine/coaching  tund/ 50€

Paarisuhe on koostöö ja koos kasvamine. Vahel võib olla ka raske partnerist aru saada või mõista miks ta käitub just nii, nagu käitub. Niimõnigi probleem paarisuhtes võib olla vaid selle pärast, et me ei kuula teineteist tegelikult ja puudub seega usaldus ja mõistmine. Kas pole tuttav lause: „Ta ei kuula mind kunagi!“ ? Nõustamisel loome turvalise keskkonna, kus saab väljendada ennast nii, nagu seda siiani pole teinud erinevatel põhjustel ja ka kuulata partnerit nii, nagu seda võibolla siiani pole saanud teha.  Hästi oluline on mõista, et partner on eraldi indiviid, kellel on minevik, mis mõjutab teda tahes-tahtmata praeguses suhtes ja elus üldisemalt. Hästi oluline on partnerit aktsepteerida tervikuna. Nõustamisele tulek ei pea tähendama, et suhe on allakäigu teel! Nõustamist võib kasutada ka toimiva suhte parendamiseks ja toetamiseks- koos kasvamiseks!

201117514_201088531886592_7662364286241357263_n.jpg