Ivar edala 
Terapeut Teadvusteraapia Ida-Virumaa keskuses
E-mail: ivar.edala@gmail.com
Tel. nr: 53410741

Riigiametnikuna töötades (Piirivalveametis) sain mingil hetkel aru, et mind huvitab inimene – miks nii käitub, mida mõtleb, mis teda motiveerib jne. Kuna töö kõrvalt oli võimalus minna õppima psühholoogiat, valisin selle tee – õpingud lõpetasin edukalt 4 aasta pärast. Olles huvitatud ka sellest, kuidas ja kui palju mõjutab psüühika keha ja vastupidi, jätkasin peale mitmeaastast õppepausi töö kõrvalt kutseõpet juba klassikalise massaaži erialal. Pärast koondamist Politsei- ja Piirivalveametist töötasin Rajaleidja keskuses, kus nõustamiskomisjoni koordineerijana sain ka oma erialaseid teadmisi enam kasutada. Samuti jätkusid õpinguid massaažikoolis ning olin ka suvel noortelaagris tugiisikuks (nüüd juba 5 aastat).

 

Kutseõppe lõppedes registreerisin oma ettevõtte ja pool aastat hiljem lahkusin riigitöölt, jõudsin lühikest aega olla psühholoog koolis ning samas alustasin ka erapraksisega – töötasin algul massöörina ilusalongis ning käisin ka mõnes asutuses massaaži tegemas. Üha rohkem tekkis aja jooksul kokkupuuteid inimestega, kes oma kehaliste vaevustele lisaks hakkasid rääkima oma muredest, stressist, leinast jne. Praegu ongi paljud massaažiprotseduurid kokku kasvanud vaimse edendamisega. Lisaks erinevate massaažiliikide ja reiki pakkumisele teen ka eraldi psühholoogilist konsultatsiooni.

 

Oluliseks pean situatsioonist tulenevalt erinevate sekkumistehnikate ühendamist ühe protseduuri jooksul, mitte kindla raamistiku järgimist – otsuse teen sisetundest lähtuvalt.

Täiendan ennast läbi erinevate koolituste, seminearide või õpitubade nii massaaži, psühholoogia kui ka vaimse arengu valdkonnas.

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.