top of page

Helena isabella nõmmanni Teenused
 

Kontakt, registreerumine: helenanommann@gmail.com

Facebook: Helena Isabella Tooted ja Teenused

Tel: 5606 2116

 

*AromaTouch kehatehnika 45min 50€

AromaTouch  Tehnika on dōTERRA 

terapeutiliste eeterlike õlide peale kandmise meetod puudutuse, massaažitehnikate abil. Eriliseks teeb aroomimassaaži meetod, seda tehakse piki Hiina meditsiinist tuntud energiameridiaane ja akupressuuri punkte, mis asuvad seljal, kätel ja jalgadel.

 

Õrn, rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos parima kvaliteediga terapeutiliste õlide aroomiga, mis jõuavad sügavale kudedesse ja pakuvad just sellesse piirkonda vajalikku toetust. Doterra eeterlikud õlid jõuavad 20 sekundiga igasse meie keha rakku.

Sel moel saab tuge meie autonoomne närvisüsteem ning tänu sellele väheneb füüsiline ja vaimne stress ja keha tasakaal (homöostaas) taastatakse. Keha hakkab end ise tervendama ja jõuvarud taastuvad.

 

AromaTouch tehnika on leebe, kuid ülimalt võimas looduslik tervenemise meetod, mis ühendab endas Hiina meditsiini iidsed teadmised, meridiaanide ja akupuntide ravi, erinevad massaaži tehnikad, aroomiteraapia ja aroomimassaaži ning veel palju kasulikke tehnikaid. Kombineerime kaheksat erinevat doTerra  terapeutiliste omadustega õli kindlas järjestuses kindla süsteemi alusel. Igal õlil on selles teraapias oma ülesanne. 

 

AromaTouch Tehnika mõju

Aromatouch teraapia on tõeliselt võimas. Tsooniteraapia õlidega on kordades võimsam kui tavaline aroomimassaaž, samas õlidel on siin oma roll maandamisel, sügavasse rahu seisundisse viimisel, immuunsuse tõstmisel, energiate liigutamisel, vaimu virgutamisel, terviklikul tervendamisel... Seda peab kogema. 

 

310235082_436546545213642_5745464783365534320_n.jpg

MÕNED NÄIDUSTUSED:

Aromatouch tehnikat kasutatakse paljude sisehaiguste korral, omal kohal on ka ennetava ravina immuunsuse tõstmisel, külmetushaiguste vältimisel.

 

Abi saavad lihas- ja liigesvalud, mis on põhjustatud tuulest ja külmast. Vajadusel kombineerime akupunktuuriga ja taimraviga. Suurepärane võimalus oma keha turgutada talvisel külmal ajal.

Aromatouch tehnika teraapia mõjub vaimu rahustavalt ja ülimalt lõõgastavalt.

 

Abi ja leevendust saavad:Emotsionaalsed ja psühholoogilised tasakaalutused,Meeleolu häired,Ärevus, rahutus, depressioon,

Unehäired,Valud ja pinged. Lihasvalud, liigesvalud,Stress ja sellest tingitud seisundid,Väsimus, jõuetus, energiapuudus,Nõrk immuunsus, sagedased külmetushaigused,Toetav teraapia paljude sisehaiguste korral.

 

*AromaTouch kätele 10min 15€

 

*Massaaž ''Eeterlik hetk'' 30 min 33-66€

Vahel võib olla tunne, et Su silmad on kinni seotud ja soovid aru saada, mis toimub Su selja taga. Või et oled justkui väike tüdruk/poiss, kes seisab vastu kiviseina ja soovib teada mis on selle füüsilise maailma piiri taga. Mis seal nähtamatus maailmas end peidab? Seal võivad olla uued teadmised ja kogemused, millega aitab kontakti saada EeterlikHetk. EeterlikHetk on seanss, kus Sa saad vastu võtta kõik Sinuni jõuda soovivad kingitused. Seansil on abilisteks doTerra eeterlikud õlid ja tunnetuse järgi valitud helimaastik.

 

Kasutan EeterlikHetk seanssil SYMPHONY OF CELLS MEETODIT.

See hõlmab endas 18 erinevat tervendusprotokolli, mille alla liigituvad kõik meie organismi tasakaalutused ja haigusseisundid. KEHA SÜSTEEMID, mille järgi SOC protokollid liigituvad ja on kaasatud:

 

IMMUUNSÜSTEEM

 

SEEDESÜSTEEM

 

HINGAMISTEED

 

NÄRVISÜSTEEM

 

EMOTSIOONID JA LIMBLILINE SÜSTEEM (AJUTEGEVUS)

 

ENDOKRIINSÜSTEEM

 

KARDIOVASKULAAR-SÜSTEEM JA VERERINGE

 

URO-GENITAALSÜSTEEM (NEERUD, KUSEPÕIS, REPRODUTSIIVORGANID)

 

LIHASED, KÕÕLUSED JA SIDEKOED

 

LUUD, LIIGESED JA TUGISTRUKTUUR

 

 

PROTOKOLLID (KOKKU 18):

 

BASIC: Lapsed, külmetus, gripp, köha, immuunsus …

 

CADIOVASCULAR: südame-veresoonkonna haigused, südamepekslemine, vererõhk, diabeet, kolesterool

 

CELLULAR: raku uuendus: tsüstid, aneemia, borrelioos…

 

C2 raku protok: kroonil.väsimus, meningiit, sapikivid …

 

CHI: energia: seljavalud, liigesed, migreen, artriit…

 

DIGESTIVE: seedimine: pärmseen, akne, refluks, iiveldus

 

EMOBIC: mentaalne väsimus. Mälu, ärevus, stress …

 

FORGIVENESS: andestus: emotsionaalsed ja psüühilised traumad

 

Hormone balance: hormoonid: PMS, emaka tasakaalutused, viljakus, kilpnäärme ületalitus, alatalitus, hashimoto 

 

INFECTIOUS DISEASE: kõik nakkushaigused. Viirused. Gripp jt.

 

INFLAMMATORY: Kõik põletikud. Valud. Skolioos. Närvid

 

LYMPHATIC. Lümf: tursed, dermatiir, tselluliit, psoriaas

 

MAXIM: maks. Allergiad. Vähivormid. Neerukivid. Borrelioos

 

NEUROLOGICAL: närvid: ärevus, depressioon, insomnia, peavalu…

 

OSTEO: luud ja liigesed, nendega seotud haigused

 

RESPIRATORY: hingamisteede haigused ja põletikud

 

SENSORY: Erinevad tundlikkushäired

 

SOLAR: päikese/ valgusepuudus. Stress. Väsimus, kurnatus.

*Eeterlik hetk + lihaste lõdvestus ja töötlus u 45 min 55-88€

 

*Tuharamassaaž 15 min 15€

Teie tuharad on rasva ja lihaste kombinatsioon. Tuharate tuharalihased koos keha suurimate seas on vajalikud stabiilsuse, liikumise ja kehahoiaku jaoks. Ühesõnaga, need on väga olulised.

 

Tuharate masseerimine aitab lõdvestada kõiki olulisi tuharalihaseid ning leevendab survet teistele selja, lülisamba ja jalgade osadele. Kui pinges või pinges lihased saavad lõõgastuda, taastuvad nad kergemini. See aitab vältida valu, pinget ja lihaskahjustusi.

*Massaaž jalgadele 20 min 20€

Jalamassaaž on vajalik nii inimestele, kes töötavad pidevalt jalgadel, kui ka nendele, kes pikad päevad istuvad. Mõlemal puhul on jalgade ainevahetus häiritud ja jalad võivad valutada ja õhtuks turses olla.

 

Jalamassaaži käigus arvestan refleksoloogilist jalakaarti ja töötlen olulisemaid punkte jalatallal, säärtel ja reitel. Lisaks masseerin tugevalt jalalihaseid pakkudes neile lihaspingete leevendust ja võimalust paremaks ainevahetuseks.

 

Et jalamassaažist parimat kasu saada, oleks hea ennem käia pediküüris või eemaldada ise jalataldadelt üleliigne paksenenud nahk.

 

*Kaelamassaaž koos krae piirkonnaga 25 min 25€

Krae piirkonna- ja kaelamassaaž on tõhus ja kiire leevendus stressis turjale, pinges õlgadele ja kaelale. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise pinge korral.

Helena Isabella seansse on võimalik kogeda ka teadvusteraapia keskuse kristallkambris, kus seansid on imeliselt väestatud ja võimendatud Kristallide väega. 

bottom of page