Heidi zäro teenused

Telefon: +3725103886
heidi@inglitaht.ee 
Facebook: Heidi Zäro teraapiad

Piirangutest, mustritest, traumadest ja sõltuvustest vabastamine Meta-EFT
(koputusteraapia) abil

Kuni 30 minutit 35 eurot, kuni 60 minutit 60 eurot, kuni 90 minutit 75 eurot
 

META - EFT teraapia (koputusteraapia) on tõhus abivahend vabastamaks erinevaid negatiivseid emotsioone ja valu. Meta-eft põhineb traditsioonilisel Hiina meditsiinil, kasutades neidsamu energiameridiaane ning neil asuvaid akupunktuuri punkte kindlas kombinatsioonis ja kindla skeemi alusel. Eft on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. Kuid erinevalt akupunktuurist keskendub meta-eft häirivate sümptomite põhjusteks olevate emotsioonide vabastamisele. See aitab paljudel juhtudel ka füüsilisel vaevusel kaduda. Meta-eft on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. Eft-teraapiat kasutatakse nii füüsiliste (nt allergia, valud, jne) kui emotsionaalsete probleemide ja haiguste korral. Samuti aitab see parandada tegutsemise tulemuslikkust paljudes eluvaldkondades (nt suhetes, tööl, spordis,
õpingutes, jne).

fullsizeoutput_138a.jpg

Hiina meditsiinis on teada, et ka füüsiliste vaevuste või kroonilise valu puhul võib loomulikku tervenemisprotsessi takistada emotsionaalne stress või kuhjunud emotsioonid, kus keha loomulik tasakaal on häiritud. EFT-ga saab abi sellistele häirivatele tunnetele ja negatiivsetele mõttemustritele nagu näiteks viha, kurbus, solvumine, depressioon, sõltuvused.

EFT tehnikat saab väga hästi kombineerida teiste ravide ja vaimsete praktikatega.META EFT kasutamine võib aidata sind järgmiste probleemide lahendamisel:oled stressis; tunned ärevust; midagi valutab (ka krooniliselt); sul on sõltuvushäireid (nt suitsetamine, liigsöömine, liigne töötegemine jne) või traumasid (nt lapsepõlvetraumad, õnnetused, diagnoosišokid jne); oled supermuretseja; kannatad paanikahoogude all; tunned erinevaid hirmusid (nt esinemishirm, eksamiärevus, hirm saada eitav vastus jne); sul esineb erinevaid foobiaid (nt lennuhirm, suhtlemishirm, klaustrofoobia, madudehirm jne); tunned masendust, süütunnet, häbitunnet; sul on madal enesehinnang; oled depressioonis; sul on peavalud (migreenid), allergiad; edasiminek oleks nagu seisma jäänud kas tööl, finantsidega, muus eluvaldkonnas; soovid hakata ennast paremini väärtustama, tahad suurendada oma sisemist rahu ja nii edasi.

 


Energeetiline tervendamine ja energiate tasakaalustamine

Kuni 30 minutit 35 eurot, kuni 60 minutit 60 eurot, kuni 90 minutit 75 eurot.

See teraapia baseerub Universumist puhta tervendava elu- ja armastuseenergia vahendamisel, mille tulemusel tasakaalustub sinu keha ja meel. See on iidne kätega tervendamise viis, mis põhineb eluenergia ja –väe vahendamisel ja taastamisel, mille tulemusel suureneb sinu elujõud. Energia hakkab taas vabalt voolama ning taastub inimese algolemus ja sisemine tasakaal.
Seansi käigus kontrollitakse üle kõik sinu energiakeskused ning vajadusel tasakaalustatakse need. Lisaks tervendatakse ja puhastatakse kehas need kohad, kus energia ei voola vabalt ja/või kuhu on kinni jäänud võõras energia (energiatõkked). Takistunud või aeglustunud energiaga kohad väljenduvad tavaliselt juba alanud haigusena või algava haigusena. Ehk haigusnähud taanduvad, sest kehas taastub tasakaal. Energiad võivad tõkestuda ka traumade tagajärjel psüühiliste vaevustena. Eluenergia Universumist aitab ka psüühilist tasakaalu saavutada leevendades stressi ja valu ning aidates rahustada meeli ja lõdvestuda.

 

Selle teraapiaga tervendamise võimalused on piiramatud.

 

Teraapiat saab teha nii keskuses kohapeal kui kaugseansina, kus inimene on omale mugavas keskkonnas rahulikult lamades ning võtab vastu kaugtervenduse energia.

Teraapiline massaaź doTerra eeterlike õlidegA

 Seanss kestab kuni 90 minutit hinnaga kuni 75 eurot

Massaaźiteraapia füüsiline osa toimub intuitiivse massaaźi põhimõttel, ehk peamiselt mõjutatakse neid piirkondi, mis on pinges, kus energia on tõkestunud või seisab, ehk kus on valus. Samal ajal füüsilise massaaźiga räägin sulle, millised võimalikud mõttemustrid ja alateadlikud uskumised sul on ning vahendan, mida su keha soovib sulle öelda. Lisaks saad juhtnööre, kuidas pingeid erinevate meetoditega lahustada.
See kõik on võimalik, sest terve teraapiaseansi ajal ma tunnen sinu energiaid ja tundeid, mis on sinu kehasse kinni jäänud ning paljud sinu pinged ja blokeeringud vabastan ma oma keha kaudu.

 

Et massaaźiteraapia oleks veel võimsam, siis kasutan oma töös dōTerra eeterlikke õlisid, mis aitavad kaasa sinu erinevate kehaliste, emotsionaalsete ja vaimsete pingete lahustumisele. dōTerra on välja töötanud eeterlike õlide segud, mis toetavad sinu füüsilist, vaimset ja emotsionaalset heaolu. Nad tõstavad su energiataset ja loovad erinevaid vibratsioone, et sinu elu kulgeks täies kerguses ja rõõmus. Massaaźiseansi käigus kantakse peale kindlas järjekorras 10-11 erinevat õli, mille koosmõjus toimub tervenemine. Massaaźide valikus on 18 erinevat eeterlike õlide kombinatsiooni - Symphony of the Cells- mis mõjuvad seedimisele, kehakaalule, hormoonidele, närvidele, emotsioonidele, immuususele, hingamisteedele, südamele ja veresoonkonnale, skeletile ja lihastele. Konkreetse kombinatsiooni valime välja peale lühikest vestlust enne teraapia algust.

 

Symphony of the Cells on välja töötatud Boy Trumani poole 26 aasta jooksul. Iga süsteem keskendub spetsiifilisele piirkonnale sinu kehas aidates sel muutuda raku tasandi samal ajal toetades sind ka vaimselt.

 

Digestive protokoll -  aitab väljutada kehast mürke ning vaktsiinidest tekitatud metalle. Peamised näidustused: kaalulangetamine, tselluliit, akne, allergiad, kõhuvalud, maksavaevused, neerupõletik, immuunsuse toetaine, ekseem, vms

 

Hormone Balance protokoll – aitab stabiliseerida hormoonsüsteemi, samuti on andnud häid tulemusi naistel, kes ei suutnud rasestuda, sest aitab suurendada munajuhade läbilaskevõimet. Peamised näidustused: stress, menopaus, suutmatus rasestuda, PMS, sünnitusjärgne depressioon, kõhukrambid, ADHD, ärevus, depressioon, munasarja tsüstid, kuumahood, unetus jne.

 

Solar protokoll - Peamised näidustused: anoreksia, diabeet, laisad neerupealsed, kurnatus, liigne väsimus, vaimne väsimus, madal energiatase, kõrge vererõhk, madal vererõhk, nõrkus, iiveldus, ülekaalulisus, stress, depressioon, kaalukaotus, jne.

 

Chi protokoll – Peamised näidustused: kõik valud, seljavalud, diski prolaps e.väljasopistumine, artriit, põletikud, migreen, reumatoidartrtiit, palavik/külmetus, bakteriaalne infektsioon.

 

Neurological protokoll – Peamised näidustused: depressioon, ärevus, emotsionaalne trauma, hirm, ärrituvus, Alzheimeri tõbi, kuritarvitamise trauma, ADHD, autism, dementsus, epilepsia, peavalud, unetus, mälukaotus, krambid, pinge, hormonaalsed häired jne.

 

Sensory protokoll – aitab vaktsiinikahjustuste puhul. Peamised näidustused: autism, epilepsia, OCD, artriit, Multiple Sclerosis, ADHD, kõrgenenud vererõhk, autoimmuunsed häired, süda, neerud, Aspergeri sündroom, stress, meeleolumuutused, ärevus jne.

 

Emobic protokoll – emotsioonide protokoll. Peamised näidustused: vaimne väsimus, bipolaarne häire, ärevus, depressioon, emotsionaalne trauma, paanika, unetus, OCD, stress, diabeet, PMS, neeruhaigused, neerupuudulikkus, mälukaotus, viha, hirm, epilepsia jne.

 

Forgiveness protokoll – andestuse protokoll. Peamised näidustused: viha, pahameel, väsimus, vägivald, depressioon, vihkamine, raev, mentaalne väsimus, hirm, emotsionaalne trauma, anoreksia, OCD, buliimia, maksahaigused, murtud südame südnroom, eneses kahtlemine, enesevihkamine, põlgamine jne.

 

Basic protokoll - sobib ideaalselt lastele. See hoiab keha terve ja üskski haigus ei tule ligi. Peamised näidustused: kõrvavalu, külmetus, palavik, peavalu, kehavalud, gripp, kõhuvalu, astma, läkaköha, immuunsüsteemi nõrkus, kurguvalu, ärevus, stress, oksendamine jne.
 

Infectious Disease protokoll - viiruste, bakterite ja parasiitide väljutamiseks. Peamised näidustused: gripp, kopsupõletik, malaaria, põletikud, candida, hepatiit, meningiit, vöötohatis, kähe kurk, seen, viirusnakkus, bakteriaalne infektsioon, puukborrelioos, jne.
 

Maxim protokoll - suur toetuseks vähi ravi juures. Vähirakkude paljunemine peatatakse. Peamisednäidustused: seedimisprobleemid, maksaprobleemid, vähk, allergiad, neerupõletik, parasiidid, kasvajad, meningiit, autoimmuunsed haigused, lupus, mononukleoos, neerukivid, gripp, leukeemia, melanoom jne.
 

Respiratory protokoll – Peamised näidustused: astma, bronhiit, gripp, larüngiit, köha, kähe kurk, tuberkuloos, külmetus jne.

 

Cardiovascular protokoll – südameveresoonkonna protokoll. Puhastab veresooni – kattu ja limakogumeid, mis tekivad arteritele. Peamised näidustused: arütmia, angiin, atherosklerosis, kolesterooliprobleemid, kõrge ja madal vererõhk, veenilaiendid, aneurüsm, diabeet jne.
 

Inflammatory protokoll – Peamised näidustused: kroonilise väsimuse sündroom, lupus, seljavalud, neuriit, veenilaiendid, meningiit, artriit, krambid, dementsus, migreen, reumatoidartriit, kõik põletikud jne.

 

Osteo protokoll – Peamised näidustused: osteoporoos, luuvähk, veenilaiendid, reumatoidartriit, liigesvaevused jne.

 

Cellular protokoll – Peamised näidustused: dementsus, ajuvigastus, multiple sclerosis, Altzheimer, aneemia, malaaria, leukeemia, puukborrelioos, jne

 

Lymphatic protokoll – aitab paistetusi leevendada, sest paneb lümfisüsteemi tööle. Peamised näidustused: lümfisüsteemi häired, kaalukaotus, vedeliku kogunemine, tsüstiit, akne, neerukivid, dermatiit, diabeet, kõrvavalu, kuulmishäred, tinnitus, psoriaas, pärmseene haigus, südametuli, ekseemid, jne

 

C2 protokoll – kopsupõletik, infarkt, kõrge vererõhk, kõrgvererõhutõbi, kõrge kolesterool, sapikivid, ainevahetushäired, meningiit, tsüstiline fibroos, endometroos, munasarjavähk, tsüstiit, raskemetallimürgitus, jne


AromaTouch massaaź – restart oma olemisele, oma vaimsele tervisele - tõeline lõõgastus, tervendus ja tasakaal

 

 

Väestav energeetiline võimlemine – qi gong
60 minutit 13 eurot, 4 korra kaart 45 eurot (kehtib 2 kuud)

Qi gong on Hiina energiavõimlemine koos hingamisharjutuste ja meditatsiooniga. See on üks kaheksast hiina tervisekunstist - traditsiooniline asendite, hingamisharjutuste ja meditatsiooni süsteem organismi energiataseme tõstmiseks ja harmoniseerimiseks. Qi gong'i kehalisi harjutusi võivad sooritada kõik. See on keha, hingamise ja meele ühendus, kus kesksel kohal on teadlikkus ja kontroll oma eluenergia üle. Tegeledes qi gong'iga parandame oma energia ringlust ja ka tervislikku seisundit. Harjutused aitavad meelel rahuneda ja keskenduda, tasakaalustavad siseorganite tööd ja tugevdavad luid, liigeseid ja lihaseid, kõõluseid ja sidemeid, parandavad une kvaliteeti. Regulaarne praktiseerimine vähendab ärevust, stressi ja depressiooni. Parandab füüsilist ja vaimset tervist, aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest.  Qigong sobib nii tervise säilitamiseks kui raviks; haiguste ennetamiseks ja raviks, füüsilise vormi parandamiseks, psüühilise ja emotsionaalse tasakaalu leidmiseks, eluea pikendamiseks.
Qi gong'is ei tehta tavalisi füüsilisi harjutusi, vaid neid sooritades tuleb kasutada oma mõtet ja kujutlusvõimet, kujundlikku mõtlemist. Vaid sel juhul hakkavad tööle ka vajalikud sisemised protsessid, mis panevad energia liikuma. Tegeledes tervise qi gong'iga on põhiline saavutada kontroll oma hingamise, keha ja meele üle, mis aitab jõuda sisemise tasakaaluni. Qi gong sobib hästi stressimaandamiseks ja enese tundmaõppimiseks.

Paljudel inimestel on hingamine pealiskaudne. Aga kui hingad pealiskaudselt, siis süda väsib, sest sa ei anna pealiskaudse hingamisega südamele energiat juurde vaid väsitad seda. Qi gongi puhul on tegemist on eluenergiat liigutavate harjutustega, mis otseselt on seotud hiina meditsiinis laialt levinud keha meridiaanide süsteemiga. Harjutuste eesmärk on eemaldada takistused energia loomulikul voolamisel.

 

Qi gong "Kuldse kella harjutused"  on väga vana võimlemisharjutuste kompleks, mis oli kuni eelmise sajandi lõpuaastateni väheste väljavalitud hiina meditsiini arstide ja võitluskunsti meistrite pärusmaa. Teadmisi sellest kunstist pärandati põlvest põlve vaid perekonnasiseselt või väga vähestele väljavalitutele. Kuldse kella 12 harjutust on siseorganite ja energiameridiaanide tugevdamiseks ja qi liikuma panemiseks. Neid harjutusi saab kasutada nii akuutsete, kui krooniliste haiguste korral. Iga harjutus on seotud kindla siseorganiga, näiteks maksa qi harjutus, südame qi harjutus, kopsu qi harjutus, jne, mis aitavad vastavas organis energiat tasakaalustada ja liikuma panna.
Harjutused toimivad hästi erinevate selja- ja kaelaprobleemide korral, annavad energiat ja aitavad jagu saada üldisest väsimusest, reguleerivad seedimist jne. Kuldse kella harjutusi võib kasutada nii raviks, kui profülaktikaks.
Harjutused aitavad keskenduda ja saavutada keha ja vaimu tasakaalu, mille läbi hakkab keha end ise tervendama. Kuldse kella harjutused sobivad eriti hästi algajatele, kuid ka kogenud praktiseerijatele.

 

Qi gongi praktiseerimine:
Parandab energia liikumist;

Vähendab üldist väsimust;

Aitab vabaneda valust ja pingetest (lihasvalud ja –pinged, vähenenud liikuvus, probleemid kõõluste ja sidemetega);

Aitab selja- ja kaelaprobleemide korral

On liigese- ja tugistruktuuri parandav;

Mõjutab tugevdavalt kõikide siseorganite tööd;

Tasakaalustab hingamist;

Alandab stressitaset ja rahustab vaimu;

Vähendab ärevust ja depressiooni;

Parandab une kvaliteeti;

Pikendab eluiga regulaarsel praktiseerimisel;

Aitab vabastada kuhjunud negatiivseid emotsioone.