top of page

Heidi zäro teenused

Telefon: +3725103886
heidi@inglitaht.ee 
Facebook: Iidsed tervendamise tarkused

Energeetiline tervendamine ja energiate tasakaalustamine

Seanss kestab ca 1,5 tundi tasakaalupanusega 90 eurot.

See teraapia baseerub Universumist puhta tervendava elu- ja armastuseenergia vahendamisel, mille tulemusel tasakaalustub sinu keha ja meel. Sobib see imehästi igasuguste ärevusseisundite puhul, samuti kui sul on ärevus- ja paanikahäired. See on iidne kätega tervendamise viis, mis põhineb eluenergia ja –väe vahendamisel ja taastamisel, mille tulemusel suureneb sinu elujõud. Energia hakkab taas vabalt voolama ning taastub inimese algolemus ja sisemine tasakaal. Eriti hästi mõjub see igasuguse stressi, ärevuste ja hirmude puhul ning siis, kui tunned, et oled kas töises või eraelus kuidagi kinni jäänud. Meel rahuneb ja lõdvestub.

Lisaks kätega tervendusele kasutatakse seansi ajal ka erinevaid tööriistu nagu trumm, kõristid, erinevad helisid tekitavad riistad nagu kausid, tinkśad,vms.
Selle teraapiaga tervendamise võimalused on piiramatud.

 

Teraapiat saab teha nii keskuses kohapeal kui kaugseansina, kus inimene on omale mugavas keskkonnas rahulikult lamades ning võtab vastu kaugtervenduse energia.

fullsizeoutput_138a.jpg

Teraapiline intuitiivne massaaź doTerra eeterlike õlidega

Seanss kestab ca 1,5 tundi tasakaalupanusega 90 eurot

Massaaźiteraapia füüsiline osa toimub intuitiivse massaaźi põhimõttel, ehk peamiselt mõjutatakse neid piirkondi, mis on pinges, kus energia on tõkestunud või seisab, ehk kus on valus. Samal ajal füüsilise massaaźiga räägin sulle, millised võimalikud mõttemustrid ja alateadlikud uskumised su kehasse kinni on jäänud ning vahendan, mida su keha soovib sulle öelda. Lisaks saad juhtnööre, kuidas pingeid, hirme ja ärevust erinevate meetoditega lahustada.
See kõik on võimalik, sest terve teraapiaseansi ajal ma tunnetan sinu energiaid ja tundeid, mis on sinu kehasse kinni jäänud ning paljud sinu pinged ja blokeeringud vabastan ma oma keha kaudu.
 

Massaaźiteraapia muudab eriti võimsaks dōTerra eeterlike õlide kasutamine. Eeterlikud õlid aitavad kaasa erinevate kehaliste, emotsionaalsete ja vaimsete pingete lahustumisele. dōTerra on välja töötanud eeterlike õlide segud, mis toetavad inimese füüsilist, vaimset ja emotsionaalset heaolu. Nad tõstavad inimese energiataset ja loovad erinevaid vibratsioone, et sinu elu kulgeks täies kerguses ja rõõmus. Massaaźiseansi käigus kantakse peale 10-11 erinevat õli, mille koosmõjus toimub tervenemine. Massaaźide valikus on 18 erinevat eeterlike õlide kombinatsiooni - Symphony of the Cells - mis mõjuvad seedimisele, kehakaalule, hormoonidele, närvidele, emotsioonidele, immuususele, hingamisteedele, südamele ja veresoonkonnale, skeletile ja lihastele. Konkreetse kombinatsiooni valime välja peale lühikest vestlust enne teraapia algust.

 

Intuitiivne teraapiline massaaź koos energeetilise tervendusega

Seanss kestab ca 2,5 tundi tasakaalupanusega 125 eurot

 

See on kombineeritud teraapia massaaźist ja energeetilisest tervendusest. Alguses vabastatakse keha massaaźi kaudu pingetest. Seejärel tehakse energeetiline tervendus, mille käigus toimub inimese meele ja energiakeha puhastamine, tervendamine ja tasakaalustamine. Täpsemat kirjeldust saad vaada eelpool.

 

Piirangutest, mustritest, hirmudest, foobiatest, traumadest ja sõltuvustest vabastamine Meta-EFT (koputusteraapia) abil
Seanss kestab ca 1,5 tundi tasakaalupanusega 90 eurot

 

META - EFT teraapia (koputusteraapia) on tõhus abivahend vabastamaks erinevaid negatiivseid emotsioone ja valu, traumasid ja hirme, samuti foobiaid, hirme, kurbust, solvumist, sõltuvusi, depressiooni, jne. Meta-eft põhineb traditsioonilisel Hiina meditsiinil, kasutades neidsamu energiameridiaane ning neil asuvaid akupunktuuri punkte kindlas kombinatsioonis ja kindla skeemi alusel. Eft on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. Kuid erinevalt akupunktuurist keskendub meta-eft häirivate sümptomite põhjusteks olevate emotsioonide vabastamisele. See aitab paljudel juhtudel ka füüsilisel vaevusel kaduda. Meta-eft on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. Eft-teraapiat kasutatakse nii füüsiliste (nt allergia, valud, jne) kui emotsionaalsete probleemide ja haiguste korral. Samuti aitab see parandada tegutsemise tulemuslikkust paljudes eluvaldkondades (nt suhetes, tööl, spordis, õpingutes, jne).

 

EFT tehnikat saab väga hästi kombineerida teiste ravide ja vaimsete praktikatega. META EFT kasutamine võib aidata sind järgmiste probleemide lahendamisel:oled stressis; tunned ärevust; midagi valutab (ka krooniliselt); sul on sõltuvushäireid (nt suitsetamine, liigsöömine, liigne töötegemine jne) või traumasid (nt lapsepõlvetraumad, õnnetused, diagnoosišokid jne); oled supermuretseja; kannatad paanikahoogude all; tunned erinevaid hirmusid (nt esinemishirm, eksamiärevus, hirm saada eitav vastus jne); sul esineb erinevaid foobiaid (nt lennuhirm, suhtlemishirm, klaustrofoobia, madudehirm jne); tunned masendust, süütunnet, häbitunnet; sul on madal enesehinnang; oled depressioonis; sul on peavalud (migreenid), allergiad; edasiminek oleks nagu seisma jäänud kas tööl, finantsidega, muus eluvaldkonnas; soovid hakata ennast paremini väärtustama, tahad suurendada oma sisemist rahu ja nii edasi.

 

 

Väestav energeetiline võimlemine – qi gong
Ühe tunni kestus ca 75 minutit, tasakaalupanus 15 eurot, 4 korda 50 eurot (kehtib 2 kuud)

Qi gong on Hiina energiavõimlemine koos hingamisharjutuste ja meditatsiooniga. See on üks kaheksast hiina tervisekunstist - traditsiooniline asendite, hingamisharjutuste ja meditatsiooni süsteem organismi energiataseme tõstmiseks ja harmoniseerimiseks. Qi gong'i kehalisi harjutusi võivad sooritada kõik. See on keha, hingamise ja meele ühendus, kus kesksel kohal on teadlikkus ja kontroll oma eluenergia üle. Tegeledes qi gong'iga parandame oma energia ringlust ja ka tervislikku seisundit. Harjutused aitavad meelel rahuneda ja keskenduda, tasakaalustavad siseorganite tööd ja tugevdavad luid, liigeseid ja lihaseid, kõõluseid ja sidemeid, parandavad une kvaliteeti. Regulaarne praktiseerimine vähendab ärevust, stressi ja depressiooni. Parandab füüsilist ja vaimset tervist, aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest.  Qigong sobib nii tervise säilitamiseks kui raviks; haiguste ennetamiseks ja raviks, füüsilise vormi parandamiseks, psüühilise ja emotsionaalse tasakaalu leidmiseks, eluea pikendamiseks.


Qi gong'is ei tehta tavalisi füüsilisi harjutusi, vaid neid sooritades tuleb kasutada oma mõtet ja kujutlusvõimet, kujundlikku mõtlemist. Vaid sel juhul hakkavad tööle ka vajalikud sisemised protsessid, mis panevad energia liikuma. Tegeledes tervise qi gong'iga on põhiline saavutada kontroll oma hingamise, keha ja meele üle, mis aitab jõuda sisemise tasakaaluni. Qi gong sobib hästi stressimaandamiseks ja enese tundmaõppimiseks.

Paljudel inimestel on hingamine pealiskaudne. Aga kui hingad pealiskaudselt, siis süda väsib, sest sa ei anna pealiskaudse hingamisega südamele energiat juurde vaid väsitad seda. Qi gongi puhul on tegemist on eluenergiat liigutavate harjutustega, mis otseselt on seotud hiina meditsiinis laialt levinud keha meridiaanide süsteemiga. Harjutuste eesmärk on eemaldada takistused energia loomulikul voolamisel.

 

Qi gong-i harjutused toimivad hästi erinevate selja- ja kaelaprobleemide korral, annavad energiat ja aitavad jagu saada üldisest väsimusest, reguleerivad seedimist jne. Neid saab kasutada nii raviks kui profülaktikaks. Harjutused aitavad keskenduda ja saavutada keha ja vaimu tasakaalu, mille läbi hakkab keha end ise tervendama.

 

Qi gongi praktiseerimine:
Parandab energia liikumist;              

Vähendab üldist väsimust;

Aitab vabaneda valust ja pingetest (lihasvalud ja –pinged, vähenenud liikuvus, probleemid kõõluste ja sidemetega);

Aitab selja- ja kaelaprobleemide korral

On liigese- ja tugistruktuuri parandav;

Mõjutab tugevdavalt kõikide siseorganite tööd;

Tasakaalustab hingamist;

Alandab stressitaset ja rahustab vaimu;

Vähendab ärevust ja depressiooni;

Parandab une kvaliteeti;

Pikendab eluiga regulaarsel praktiseerimisel;

Aitab vabastada kuhjunud negatiivseid emotsioone.

bottom of page