Heidi zäro teenused

Telefon: +3725103886

heidi@inglitaht.ee (heidi@caramira.ee)

Traumast vabanemine EFT ja valgusteraapia abil 

30 minutit 30 eurot, 60 minutit 50 eurot

 

See teenus on sulle, kui tajud mõnd sündmust või kogemust traumeerivana või väga stressitekitavana. Traumadega peaks teadlikult tegelema, sest muidu võivad need mõjuda saboteerivalt sinu erinevatele eluvaldkondadele - suhetele, tervisele, tööle, jne. Läbielatud traumad põhjustavad tihti depressiooni. Kui näiteks varases nooruses läbielatud traumat ei ravita, väheneb tõenäosus depressioonist paraneda ning selle ravimiseks on sageli vaja võtta rohtusid. Tavaliselt on inimesed, kes iseennast ei armasta/väärtusta/aktsepteeri, teiste suhtes õelad, pahatahtlikud, isegi agressiivsed. Tihti on see põhjustatud nt lapsepõlvetraumast, mis põhjustab sisemise valu. Kogemaks aga tõelist elurõõmu ja armastust, tasub tervendada oma lapsepõlvega ja kunagiste suhetega seonduvaid haavu ning traumasid.

 

Külluselainele ankurdamine doTerra õliga – 30 minutit 25 eurot

Piirangutest, mustritest, traumadest ja sõltuvustest vabastamine (Meta-EFT abil)

30 minutit 30 eurot, 60 minutit 50 eurot

fullsizeoutput_138a.jpg

META EFT on tõhus abivahend vabastamaks erinevaid negatiivseid emotsioone ja valu. EFT põhineb traditsioonilisel Hiina meditsiinil, kasutades neidsamu energiameridiaane ning neil asuvaid akupunktuuri punkte kindlas kombinatsioonis ja kindla skeemi alusel. EFT on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. Kuid erinevalt akupunktuurist keskendub EFT häirivate sümptomite põhjusteks olevate emotsioonide vabastamisele. See aitab paljudel juhtudel ka füüsilisel vaevusel kaduda. EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. EFT võib anda suurepäraseid tulemusi nii füüsiliste (nt allergia, jne) kui emotsionaalsete probleemide ja haiguste korral, samuti aidata parandada tegutsemise tulemuslikkust paljudes eluvaldkondades (nt suhetes, tööl, spordis, õpingutes, jne).

Hiina meditsiinis on teada, et ka füüsiliste vaevuste või kroonilise valu puhul võib loomulikku tervenemisprotsessi takistada emotsionaalne stress või kuhjunud emotsioonid, kus keha loomulik tasakaal on häiritud. EFT-ga saab abi sellistele häirivatele tunnetele ja negatiivsetele mõttemustritele nagu näiteks viha, kurbus, solvumine, depressioon, sõltuvused.

EFT tehnikat saab väga hästi kombineerida teiste ravide ja vaimsete praktikatega.META EFT kasutamine võib aidata sind järgmiste probleemide lahendamisel:oled stressis; tunned ärevust; midagi valutab (ka krooniliselt); sul on sõltuvushäireid (nt suitsetamine, liigsöömine, liigne töötegemine jne) või traumasid (nt lapsepõlvetraumad, õnnetused, diagnoosišokid jne); oled supermuretseja; kannatad paanikahoogude all; tunned erinevaid hirmusid (nt esinemishirm, eksamiärevus, hirm saada eitav vastus jne); sul esineb erinevaid foobiaid (nt lennuhirm, suhtlemishirm, klaustrofoobia, madudehirm jne); tunned masendust, süütunnet, häbitunnet; sul on madal enesehinnang; oled depressioonis; sul on peavalud (migreenid), allergiad; edasiminek oleks nagu seisma jäänud kas tööl, finantsidega, muus eluvaldkonnas; soovid hakata ennast paremini väärtustama, tahad suurendada oma sisemist rahu ja nii edasi.

 


Energeetiline tervendamine ja energiate tasakaalustamine (reiki) 

30 minutit 30 eurot, 60 minutit 50 eurot

 

Teraapiat saab teha nii keskuses kohapeal kui kaugseansina, kus inimene on omale mugavas keskkonnas rahulikult lamades ning võtab vastu kaugtervenduse energia

 

Reiki – vägi ja energia - on üks iidsemaid inimkonnale teadaolevaid tervendamismeetodeid. Reiki on spetsiifiline puhas elu- ja armastuseenergia, mis aitab inimese omaenda tervendamissüsteemil täie võimsusega tööle hakata. See aitab saavutada elujõudu, vitaalsust ja tasakaalu. Reiki on iidne kätega ravimise viis, mis põhineb eluenergia vahendamisel ja taastamisel. Reiki eemaldab energiatõkked, pannes liikumatu või väheliikuva energia jälle voolama. Energia suundub piirkondadesse, kus selle liikumine on miskipärast aeglustunud või takistatud, ning hakkab tasahaaval tõkkeid purustama. Järk-järgult hakkab energia taas vabalt voolama ning aitab taastada inimese sisemise tasakaalu.


Reiki toimib järgmiselt:

Aitab rahustada meeli; leevendab stressi ja aitab lõdvestuda; aitab tugevdada immuunsüsteemi; aitab leevendada valu; töötab nii sümptomite kui nende sügavamate põhjustega; tasakaalustab ja harmoniseerib näärmete ning organite funktsioneerimist; puhastab energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest; tasakaalustab tśakraid (energiakeskusi); toimib hästi koos traditsioonilise meditsiiniga ning aitab kaasa selle tulemuslikkusele; tõstab intuitsiooni; toetab vaimset arengut; töötab füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil, jne.

Reikist abil saab inimest tervendada, kasutada seda situatsioonide parandamiseks, eesmärkide saavutamiseks, takistuste ületamiseks, või ükskõik mille toetuseks - võimalused on piiramatud.
Reiki tugevdab ja harmoniseerib immuunsüsteemi. Me kasutame oma elujõu energiat ning reeglina me seda ei uuenda. Kuid reiki abil on võimalik täiendada meie tühjaksammutatud energiavarusid ning sel moel tervendada keha. 
Reiki mõjub igaühele isemoodi. Tulemused on määratud patsiendi vajadustega reikiseansi ajal. Kõige tavalisem kogemus on sügav rahuseisund ja lõdvestus.

Reiki energiaravi on äärmiselt lõõgastav ja rahustav, vaigistab ärevil meelt ja rahustab vaimu. Reiki energiat vahendatakse raviseansil käte pealepanekuga, mis kestab reeglina umbes tund aega. Inimesed, kellel on suur unevõlg või palju stressi, jäävad tavaliselt lühikese aja jooksul magama ning ärkavad ravi lõpus puhanud ja virgena. Juhul, kui uinud Reiki seansi ajal, ära muretse. Sinu keha lõõgastub ja võtab vastu, kõik toimib Sinu kõrgemaks hüvanguks. Kui tunned, et soovid leevendust saada füüsilistele sümptomitele ja/ või tegeleda nende algpõhjustega (sh emotsioonidega), rohkem teada Reiki süsteemist, siis võta ühendust.

 

 

Qi gong - Energeetiline väestav võimlemine 

60 minutit 12 eurot, kuukaart 40 eurot

Qi gong on Hiina energiavõimlemine koos hingamisharjutuste ja meditatsiooniga. See on üks kaheksast hiina tervisekunstist - traditsiooniline asendite, hingamisharjutuste ja meditatsiooni süsteem organismi energiataseme tõstmiseks ja harmoniseerimiseks. Qi gong'i kehalisi harjutusi võivad sooritada kõik. See on keha, hingamise ja meele ühendus, kus kesksel kohal on teadlikkus ja kontroll oma eluenergia üle. Tegeledes qi gong'iga parandame oma energia ringlust ja ka tervislikku seisundit. Harjutused aitavad meelel rahuneda ja keskenduda, tasakaalustavad siseorganite tööd ja tugevdavad luid, liigeseid ja lihaseid, kõõluseid ja sidemeid, parandavad une kvaliteeti. Regulaarne praktiseerimine vähendab ärevust, stressi ja depressiooni. Parandab füüsilist ja vaimset tervist, aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest.  Qigong sobib nii tervise säilitamiseks kui raviks; haiguste ennetamiseks ja raviks, füüsilise vormi parandamiseks, psüühilise ja emotsionaalse tasakaalu leidmiseks, eluea pikendamiseks.
Qi gong'is ei tehta tavalisi füüsilisi harjutusi, vaid neid sooritades tuleb kasutada oma mõtet ja kujutlusvõimet, kujundlikku mõtlemist. Vaid sel juhul hakkavad tööle ka vajalikud sisemised protsessid, mis panevad energia liikuma. Tegeledes tervise qi gong'iga on põhiline saavutada kontroll oma hingamise, keha ja meele üle, mis aitab jõuda sisemise tasakaaluni. Qi gong sobib hästi stressimaandamiseks ja enese tundmaõppimiseks.

Paljudel inimestel on hingamine pealiskaudne. Aga kui hingad pealiskaudselt, siis süda väsib, sest sa ei anna pealiskaudse hingamisega südamele energiat juurde vaid väsitad seda. Qi gongi puhul on tegemist on eluenergiat liigutavate harjutustega, mis otseselt on seotud hiina meditsiinis laialt levinud keha meridiaanide süsteemiga. Harjutuste eesmärk on eemaldada takistused energia loomulikul voolamisel.

 

Qi gong "Kuldse kella harjutused"  on väga vana võimlemisharjutuste kompleks, mis oli kuni eelmise sajandi lõpuaastateni väheste väljavalitud hiina meditsiini arstide ja võitluskunsti meistrite pärusmaa. Teadmisi sellest kunstist pärandati põlvest põlve vaid perekonnasiseselt või väga vähestele väljavalitutele. Kuldse kella 12 harjutust on siseorganite ja energiameridiaanide tugevdamiseks ja qi liikuma panemiseks. Neid harjutusi saab kasutada nii akuutsete, kui krooniliste haiguste korral. Iga harjutus on seotud kindla siseorganiga, näiteks maksa qi harjutus, südame qi harjutus, kopsu qi harjutus, jne, mis aitavad vastavas organis energiat tasakaalustada ja liikuma panna.
Harjutused toimivad hästi erinevate selja- ja kaelaprobleemide korral, annavad energiat ja aitavad jagu saada üldisest väsimusest, reguleerivad seedimist jne. Kuldse kella harjutusi võib kasutada nii raviks, kui profülaktikaks.
Harjutused aitavad keskenduda ja saavutada keha ja vaimu tasakaalu, mille läbi hakkab keha end ise tervendama. Kuldse kella harjutused sobivad eriti hästi algajatele, kuid ka kogenud praktiseerijatele.

 

Qi gongi praktiseerimine:
Parandab energia liikumist;

Vähendab üldist väsimust;

Aitab vabaneda valust ja pingetest (lihasvalud ja –pinged, vähenenud liikuvus, probleemid kõõluste ja sidemetega);

Aitab selja- ja kaelaprobleemide korral

On liigese- ja tugistruktuuri parandav;

Mõjutab tugevdavalt kõikide siseorganite tööd;

Tasakaalustab hingamist;

Alandab stressitaset ja rahustab vaimu;

Vähendab ärevust ja depressiooni;

Parandab une kvaliteeti;

Pikendab eluiga regulaarsel praktiseerimisel;

Aitab vabastada kuhjunud negatiivseid emotsioone.

Teraapiline massaaź doTerra eeterlike õlidegA

 60 minutit 50 eurot, 75 minutit 60 eurot, 90 minutit 70 eurot

dōTerra on välja töötanud eeterlike õlide segud, mis toetavad sinu füüsilist ja emotsionaalset heaolu. Nad tõstavad su energiataset ja loovad erinevaid vibratsioone, et sinu elu kulgeks täies kerguses ja rõõmus.

Massaaźiseansi käigus kantakse peale kindlas järjekorras 10-11 erinevat õli, mille koosmõjus toimub tervenemine. Massaaźide valikus on 18 erinevat eeterlike õlide kombinatsiooni, mis mõjuvad seedimisele, kehakaalule, hormoonidele, närvidele, emotsioonidele, immuususele, hingamisteedele, südamele ja veresoonkonnale, skeletile ja lihastele.

 

Symphony of the Cells on välja töötatud Boy Trumani poole 26 aasta jooksul. Iga süsteem keskendub spetsiifilisele piirkonnale sinu kehas aidates sel muutuda raku tasandi samal ajal toetades sind ka vaimselt.

 

Digestive protokoll -  aitab väljutada kehast mürke ning vaktsiinidest tekitatud metalle. Peamised näidustused: kaalulangetamine, tselluliit, akne, allergiad, kõhuvalud, maksavaevused, neerupõletik, immuunsuse toetaine, ekseem, vms

 

Hormone Balance protokoll – aitab stabiliseerida hormoonsüsteemi, samuti on andnud häid tulemusi naistel, kes ei suutnud rasestuda, sest aitab suurendada munajuhade läbilaskevõimet. Peamised näidustused: stress, menopaus, suutmatus rasestuda, PMS, sünnitusjärgne depressioon, kõhukrambid, ADHD, ärevus, depressioon, munasarja tsüstid, kuumahood, unetus jne.

 

Solar protokoll - Peamised näidustused: anoreksia, diabeet, laisad neerupealsed, kurnatus, liigne väsimus, vaimne väsimus, madal energiatase, kõrge vererõhk, madal vererõhk, nõrkus, iiveldus, ülekaalulisus, stress, depressioon, kaalukaotus, jne.

 

Chi protokoll – Peamised näidustused: kõik valud, seljavalud, diski prolaps e.väljasopistumine, artriit, põletikud, migreen, reumatoidartrtiit, palavik/külmetus, bakteriaalne infektsioon.

 

Neurological protokoll – Peamised näidustused: depressioon, ärevus, emotsionaalne trauma, hirm, ärrituvus, Alzheimeri tõbi, kuritarvitamise trauma, ADHD, autism, dementsus, epilepsia, peavalud, unetus, mälukaotus, krambid, pinge, hormonaalsed häired jne.

 

Sensory protokoll – aitab vaktsiinikahjustuste puhul. Peamised näidustused: autism, epilepsia, OCD, artriit, Multiple Sclerosis, ADHD, kõrgenenud vererõhk, autoimmuunsed häired, süda, neerud, Aspergeri sündroom, stress, meeleolumuutused, ärevus jne.

 

Emobic protokoll – emotsioonide protokoll. Peamised näidustused: vaimne väsimus, bipolaarne häire, ärevus, depressioon, emotsionaalne trauma, paanika, unetus, OCD, stress, diabeet, PMS, neeruhaigused, neerupuudulikkus, mälukaotus, viha, hirm, epilepsia jne.

 

Forgiveness protokoll – andestuse protokoll. Peamised näidustused: viha, pahameel, väsimus, vägivald, depressioon, vihkamine, raev, mentaalne väsimus, hirm, emotsionaalne trauma, anoreksia, OCD, buliimia, maksahaigused, murtud südame südnroom, eneses kahtlemine, enesevihkamine, põlgamine jne.

 

Basic protokoll - sobib ideaalselt lastele. See hoiab keha terve ja üskski haigus ei tule ligi. Peamised näidustused: kõrvavalu, külmetus, palavik, peavalu, kehavalud, gripp, kõhuvalu, astma, läkaköha, immuunsüsteemi nõrkus, kurguvalu, ärevus, stress, oksendamine jne.
 

Infectious Disease protokoll - viiruste, bakterite ja parasiitide väljutamiseks. Peamised näidustused: gripp, kopsupõletik, malaaria, põletikud, candida, hepatiit, meningiit, vöötohatis, kähe kurk, seen, viirusnakkus, bakteriaalne infektsioon, puukborrelioos, jne.
 

Maxim protokoll - suur toetuseks vähi ravi juures. Vähirakkude paljunemine peatatakse. Peamisednäidustused: seedimisprobleemid, maksaprobleemid, vähk, allergiad, neerupõletik, parasiidid, kasvajad, meningiit, autoimmuunsed haigused, lupus, mononukleoos, neerukivid, gripp, leukeemia, melanoom jne.
 

Respiratory protokoll – Peamised näidustused: astma, bronhiit, gripp, larüngiit, köha, kähe kurk, tuberkuloos, külmetus jne.

 

Cardiovascular protokoll – südameveresoonkonna protokoll. Puhastab veresooni – kattu ja limakogumeid, mis tekivad arteritele. Peamised näidustused: arütmia, angiin, atherosklerosis, kolesterooliprobleemid, kõrge ja madal vererõhk, veenilaiendid, aneurüsm, diabeet jne.
 

Inflammatory protokoll – Peamised näidustused: kroonilise väsimuse sündroom, lupus, seljavalud, neuriit, veenilaiendid, meningiit, artriit, krambid, dementsus, migreen, reumatoidartriit, kõik põletikud jne.

 

Osteo protokoll – Peamised näidustused: osteoporoos, luuvähk, veenilaiendid, reumatoidartriit, liigesvaevused jne.

 

Cellular protokoll – Peamised näidustused: dementsus, ajuvigastus, multiple sclerosis, Altzheimer, aneemia, malaaria, leukeemia, puukborrelioos, jne

 

Lymphatic protokoll – aitab paistetusi leevendada, sest paneb lümfisüsteemi tööle. Peamised näidustused: lümfisüsteemi häired, kaalukaotus, vedeliku kogunemine, tsüstiit, akne, neerukivid, dermatiit, diabeet, kõrvavalu, kuulmishäred, tinnitus, psoriaas, pärmseene haigus, südametuli, ekseemid, jne

 

C2 protokoll – kopsupõletik, infarkt, kõrge vererõhk, kõrgvererõhutõbi, kõrge kolesterool, sapikivid, ainevahetushäired, meningiit, tsüstiline fibroos, endometroos, munasarjavähk, tsüstiit, raskemetallimürgitus, jne


AromaTouch massaaź – restart oma olemisele, oma vaimsele tervisele - tõeline lõõgastus, tervendus ja tasakaal