Heidi Zäro

Massöör, Meta-EFT terapeut (koputusteraapia), reikiterapeut, qi gongi – hiina tervisevõimlemise – õpetaja, doTerra eeterlike õlide spetsialist

Telefon: +3725103886

heidi@inglitaht.ee (heidi@caramira.ee)

Olen oma eluteel teinud palju 180 kraadiseid pöördeid, mis tänaseks on mind toonud täpselt siia, kus hetkel olen. Tunnen, et nüüd lõpuks tegelen sellega, mida olen kogu elu tõeliselt soovinud. Lihtsalt mul oli veel tegemisi, mille pidin enne praegust ära lahendama.

Nagu ikka, õpib inimene kõige paremini siis, kui enda heaolu või tervis on ohus. Mina olen väga hea näide sellest. Alates 2000.aastate algusest on mind kimbutanud erinevad tervisehädad - erinevad autoimmuunhaigused nagu vitiliigo (pigment kaob nahast), reumatoidartriit (liigesehaigus), I tüübi diabeet.

Kõik need haigused on mulle tulnud midagi minu enda kohta rääkima. Saades sellest aru hakkasin oma mõtteviisi muutma, et oma hädadest vabaks saada. Tänaseks on reumatoloog tunnistanud mind terveks, vitiliigo on sellises staadiumis, et saan isegi lõunamaa päikese käes olla (kuid pean siiski kasutama päikesekaitsekreeme), samuti tegelen oma diabeedi avaldumise põhjustega. Seega, ka minu teekond on pidevas arenemises. 

fullsizeoutput_1382.jpg

Alates 2014.aastast olen tegelenud väga intensiivselt enesearenguga ja inimeste aitamisega. Olen läbinud erinevaid koolitusi vaimse arengu teemadel. 2007.aastal õppisin M.Ilvese Massaaźikoolis klassikalist massaaźi, kupumassaaźi, peamassaaźi, kontorimassaaźi. Kuni 2019.aastani kasutasin neid teadmisi vaid oma pereringis. Aastatel 2016-2017 läbisin Reiki I, II ja III astme kursused ning algusest peale olen reikit praktiseerinud igapäevaselt. 2017.aastal õppisin META-EFT-d, mis on emotsionaalse vabanemise tehnika. Olen läbinud Meta-EFT I ja II astme. Ka seda tehnikat kasutan ma igapäevaselt erinevate väljakutsete lahendamisel.

2019.aasta sügisel hakkasin õppima Maria Katariina Kuusingu juures Vaimsete võimete avardamise kursusel, mille tulemused hämmastavad mind igapäevaselt. Lisaks õpin alates 2018.a sügisest Hiina meditsiini akupunktuuri ja moksibutsiooni erialal Neijingi koolis Haapsalus. Sealt sain omale harjumuse praktiseerida igapäevaselt qi gongi – hiina tervisevõimlemist, millega juba varem tutvustas mind minu esimene õpetaja Kreet Rosin-Pindmaa. 2017.aastal ilmusid minu ellu ka doTerra eeterlikud õlid, millede omadused mind ikka veel positiivselt üllatavad ning leian neile pidevalt uusi kasutusviise nii füüsiliselt kui emotsionaalselt.

Kõik sammud minu enesearengu teel viisid mind tõdemuseni, et tegelikult teen asju, millega ma sisemiselt rahul ei ole ning 2019.aasta suvel tegin oma viimase kannapöörde kuulates oma südamehäält ning hakkasin tegelema inimeste tervendamisega ning õpetamisega täielikult. 

Tule minu juurde, kui soovid ennast igapäevaselt tasakaalus hoida. Qi gong – hiina tervsevõimlemine - on selleks väga hea iganädalane praktika. Paljud endised sisemiselt ärritunud inimesed on väga tänulikud, et qi gong on nende elu nii palju muutnud. Samuti tule, kui tunned, et sinu elus on mingid mustrid ja/või piirangud, millest soovid vabaneda. Selle jaoks kasutan peamiselt Meta-EFT-d, reikit ja meditatsioone. Lisaks aitan sul vabaneda traumeerivatest kogemustest ja sõltuvustest. Ning loomulikult tule, kui tunned, et sinu keha vajab turgutust ja uut väge massaaźi näol.

 

Kuna lähenen igale inimesele personaalselt ning kasutan massaaźi ajal ka oma teadmisi hiina meditsiinist, siis on iga seanss erinev. Samuti muudavad DoTerra eeterlikud õlid massaaźi tulemuse kolmekordselt tõhusaks ja tervenemine toimub väga kiiresti. Massaaźi ajal vahendan ka reikit ning universumist tervendavat energiat. Lisaks eelnevale aitan sul ennast külluselainele häälestada ankurdades hea tunde doTerra eeterlike õlidega.

Võtan su vastu suure südamega ja rakendan kõiki oma teadmisi, et aidata sul kogeda unistuste elu! 

Olge hoitud!
Heidi