top of page
Heidi Zäro

Intuitiivne massöör, energeetiline tervendaja, reikiterapeut, koolitaja, doTerra eeterlike õlide spetsialist, Meta-EFT terapeut (koputusteraapia), qi gongi – hiina tervisevõimlemise – õpetaja

Telefon: +3725103886

FB: Iidsed tervendamise tarkused

heidi@inglitaht.ee

Olen oma eluteel teinud palju 180 kraadiseid pöördeid, mis tänaseks on mind toonud täpselt siia, kus hetkel olen. Tunnen, et nüüd lõpuks tegelen sellega, mida olen kogu elu tõeliselt soovinud.

Nagu ikka, õpib inimene kõige paremini siis, kui enda heaolu või tervis on ohus. Mina olen väga hea näide sellest. Alates 2000.aastate algusest on mind kimbutanud erinevad tervisehädad - erinevad autoimmuunhaigused nagu vitiliigo (pigment kaob nahast), reumatoidartriit (liigesehaigus), I tüübi diabeet.

Kõik need haigused on mulle tulnud midagi minu enda kohta rääkima. Saades sellest aru hakkasin oma mõtteviisi muutma, et oma hädadest vabaks saada. Tänaseks on reumatoloog tunnistanud mind terveks, vitiliigo on sellises staadiumis, et saan isegi lõunamaa päikese käes olla (kuid pean siiski kasutama päikesekaitsekreeme), samuti tegelen oma diabeedi avaldumise põhjustega. Seega, ka minu teekond on pidevas arenemises. 

 

fullsizeoutput_1382.jpg

Alates 2014.aastast olen tegelenud intensiivselt enesearenguga ja inimeste aitamisega. Olen läbinud erinevaid koolitusi vaimse arengu teemadel. 2007.aastal õppisin M.Ilvese Massaaźikoolis klassikalist massaaźi, kupumassaaźi, peamassaaźi, kontorimassaaźi. Kuni 2019.aastani kasutasin neid teadmisi vaid oma pereringis. Aastatel 2016-2017 läbisin Reiki I, II ja III astme kursused ning sellest ajast alates olen reikit praktiseerinud igapäevaselt. 2017.aastal õppisin META-EFT-d, mis on emotsionaalse vabanemise tehnika. Olen läbinud Meta-EFT I, II ja III astme. Ka seda tehnikat kasutan ma igapäevaselt erinevate väljakutsete lahendamisel ning inimeste tervendamisel.

2022.aastal lõpetasin Hiina meditsiini akupunktuuri ja moksibutsiooni eriala Neijingi koolis Haapsalus. Sealt sain omale harjumuse praktiseerida igapäevaselt qi gongi – hiina tervisevõimlemist. 2017.aastal tutvusin doTerra eeterlike õlidega, mida kasutan alati koos teiste tervenduspraktikatega ning mis mind pidevalt positiivselt üllatavad, samuti leian neile pidevalt uusi kasutusviise nii füüsiliselt kui emotsionaalselt.

Kõik sammud minu enesearengu teel viisid mind tõdemuseni, et elu, mida elan, ei rahulda mind. 2019.aasta suvel tegin oma viimase kannapöörde kuulates oma südamehäält ning hakkasin tegelema inimeste tervendamisega ning õpetamisega täiskoormusel. Peale seda on mul avaldunud palju võimeid, millest ma kunagi teadlik pole olnud, kuigi alateadlikult siiski aimasin nende olemasolu. 2022.aastal hakkas mind järjest rohkem kõnetama śamanism. Nüüd kasutan oma tervendamisseanssidel tihti ka trummi ning nõustan inimesi, kuidas elada kooskõlas loodusega.            

 

Tule minu juurde, kui soovid ennast igapäevaselt tasakaalus hoida, vabaneda hirmudest, ärevusest, mõttemustritest, sisemistest ja iseendale seatud piirangutest, paanikalaadsetest meeleoludest. Lisaks aitan sul vabaneda traumeerivatest kogemustest ja sõltuvustest. Ning loomulikult tule, kui tunned, et sinu keha vajab turgutust ja uut väge massaaźi näol. Või kui soovid teada, mida keha tahab sulle rääkida.

 

Massaaźiteraapia käigus lähenen igale inimesele personaalselt ning kasutan massaaźi ajal ka oma teadmisi hiina meditsiinist, mis muudab iga seansi erinevaks. Samuti muudavad DoTerra eeterlikud õlid massaaźi tulemuse kolmekordselt tõhusaks ja tervenemine toimub väga kiiresti. Massaaźi ajal vahendan ka universaalset eluenegiat ning universumist tervendavat energiat.

 

Võimsaim praktika, mida teen, on teraapiline massaaź koos energeetilise tervendusega, mis tasakaalustab nii sinu keha kui meele, aitab ärevuse ning sellest tingitud ärevus- ja paanikahäirete puhul, muudab su tunduvalt rahulikumaks ning suunab su kiiresti oma südameteele. Seansil kasutan ka doTerra eeterlikke õlisid ning trummi/kõristeid/tinkśasid.

Võtan su vastu suure südamega ja rakendan kõiki oma teadmisi, et aidata sul kogeda unistuste elu! 

Olge hoitud!
Heidi

bottom of page