Kontakt

Tallinn, J.Vilmsi 53a, uksekell 7​​

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

Georgi teenused

Kvantpuudutus/Energiaravi ning energeetiline korrastamine

1,5h/50€

Mis on kvantpuudutus?  

 

Quantum-Touch ehk kvantpuudutus on revolutsiooniline samm meditsiini tulevikku, meetod füüsilise keha ja vaimu tervendamisel. Kvantpuudutus meetodit on nimetatud uue aastatuhande üheks võimsamaks energiaravi meetodiks. Kvantpuudutus on meetod, kus kasutatakse erinevaid hingamis- ja kehateadvusharjutusi, et suunata elujõu energiat tervendamise eesmärgil, see on väga tõhus meetod, mida saab kasutada näiteks seljavalu vähendamiseks, luustiku kõverduste ja nihete ümbervormindamiseks, organite töö tasakaalustamiseks, erinevate näärmete ja ringlussüsteemide töö parandamiseks, lihasvalude vähendamiseks, põletuste ja vigastuste raviks, paanika häirete ja stressi vähendamiseks, spordivigastuste parandamiseks, loomade ja lemmikute raviks ja paljuks muuks. 

 

Tervendatakse üldiselt nii, et tervendatav lamab riided seljas. Tervendaja tõstab enda vibratsioonisageduse piisavalt kõrgele ja puudutab vaid kergelt tervendatavat andes nii tervendatava kehale võimaluse kopeerida sama vibratsioonisagedust. 

 

Tulemused pärast ravi ja ravi ajal on loomulikult väga individuaalsed. Tavalisemad nähud ravi ajal ja pärast ravi on kuumustunne, torked, kihelemine, vaheldumisi külm-soe, kõditav, kraapiv, sipelgad, nutmine, naermine ja nn. mullitustunde kogemine kehas, vahel ka valutunne. Sessioonide ajal on külastajd näinud ka kinniste silmadega erinevaid pilte ning ka värve. Kõik need tunded räägivad vaid sellest, et keha on alustanud vibratsioonitaseme kopeerimist ja on muutumisprotsessis, energiablokid avanevad. 

 

Sageli parandab keha ennast esimeste seansside ajal, kuid raskemate ja krooniliste juhtumite korral on vaja loomulikult mitmeid raviseansse, sest keha ümber kohandumine ja oma füüsilise asendi taastamise võtab rohkem aega. 


 

Kvantpuudutuse toimimise kolm põhimõtet: 

  

1. Elujõuenergia kasutamine. 

a)  Elujõuenergia on väga tõhus vahend tervendamiseks resonantsi ja ühildumise (ehk kaasahaaramise) printsiipide tõttu. Füüsikas on resonantsi ja kaasahaaramise teooria protsess, kus kaks erineval sagedusel vibreerivat objekti hakkavad energiaülekande tõttu vibreerima samal sagedusel. See printsiip ilmneb keemias, neuroloogias, bioloogias, meditsiinis ja mujal. 
 

b)  Elujõuenergia on universaalne ning seda tuntakse ja kasutatakse juba tuhandeid aastaid. Hiinlased kutsuvad seda "chi", jaapanlased "ki", vanad germaanlased "od" ja näiteks Indias on see tuntud "praana" nime all. See on meile kõigile loomuomane, midagi, mida me saame alati kasutada. 

c)  Kvantpuudutuse tehnikate kasutamisel saame luua kõrge vibratsiooniga elujõuenergia välja. Kui me asetame selle vibratsioonivälja valu-, haiguse-, põletiku- või stressipiirkonda, saab keha ühilduda selle kõrge vibratsiooniga ning seega suureneb keha võimekus end tervendada. 

2. Resonantsi ning kaasahaaramise printsiip. 

a)  Kui kaks asja vibreerivad erinevatel sagedustel, siis on kalduvus, et madalamal sagedusel vibreeriv tõuseb üles ning ühildub kõrgemal sagedusel vibreerivaga, või kõrgemal sagedusel vibreeriv langeb alla ning ühildub madalamal sagedusel vibreerivaga või kaks vibratsiooni võivad ühilduda ka keskel. 

 

b)  Kvantpuudutuse praktiseerija õpib hingamis- ja kehateadvusharjutuste abil hoidma eriti kõrget vibratsiooni ning kogu seansi vältel tõstab vibratsiooni järjest kõrgemale. Inimene, kellega te töötate, ühildub lõpuks teie kõrge vibratsiooniga. Me näeme resonantsi ja ühildumist kõikjal enda ümber. Erineval sagedusel vibreerivad elektronid ühilduvad: madalamal sagedusel vibreeriva elektroni vibratsioon tõuseb ning ühildub kõrgemal vibreerivaga. Pendliga seinakellad hakkavad käima ühes rütmis kuna energia kandub mööda seina ja paneb pendlid ühes rütmis liikuma. Me näeme seda ka bioloogilistes süsteemides, kuidas jaanimardikad vilguvad, konnad krooksuvad, rohutirtsud siristavad - kõik ühes rütmis. 

c)  Kvantpuudutuse praktiseerija hoiab kõrget vibratsiooni ning isik, kellele seanssi tehakse, hakkab ühilduma selle kõrge vibratsiooniga. Praktiseerija tõstab oma vibratsiooni järjest kõrgemale ega langeta seda alla teise inimese tasemele ning seetõttu ei saa kunagi selle töö tegemisega kurnatu või "tühjaks imetud". 

 

3. Keha arukus. 

Mitte keegi ei saa tervendada kedagi teist, nagu ei saa ka seedida seda toitu, mida keegi teine sõi. Keha tervendab end ise. Me ei tervenda teisi inimesi, vaid hoiame resonantsi, mis lubab nende keha arukusel tervendada seda, mida vaja. Väga oluline on õppida protsessi usaldama - usaldama keha võimet ennast ise tervendada. Usaldada keha, et ta saaks teha, mida ta tahab ja peab tegema tervenemise jaoks. 

Seansi jooksul võib esineda mitmeid erinevaid reaktsioone. Valu võib välja lüüa, emotsioonid võivad vabaneda. Me usaldame seda kõike, sest see on osa vabanemise protsessist. Keha on arvatavasti kõige alahinnatum arukuse vorm meie planeedil. 

Pärast seanssi võivad organismist vabaneda toksiinid, seepärast on soovitatav juua vett, mis aitab neid välja uhtuda.  

 

Erilisi vastunäidustusi ei ole. Ainukesed riskantsed seisundid on: epilepsia, raseduse 1. kuu, südamestimulaatori olemasolu. 

Seanssi on võimalik teostada Tallinnas või distantsilt.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now