top of page

Fri, Aug 20

|

Rooglaiu

TRANSFORMATSIOON 2021

Registration is Closed
See other events
TRANSFORMATSIOON 2021
TRANSFORMATSIOON 2021

Aeg ja koht

Aug 20, 2021, 11:20 AM

Rooglaiu, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond, Estonia

Ürituse kirjeldus

On taaskord aeg tulla kokku maagilisel ajastul, et luua koos vägevat, transformeerivat, tervendavat, raputavad, äratavad, valgustavat energiat. Lõbutseda, nautida, naerda, õppida, kasvada ja areneda koos.

Laagritesari tähistab seekord juubelit! Juba kümnes kord on meil au korraldada teile nii suurt ja vägevat laagrit, kus turvaliselt pilk enesesse heita, end laadida ja väestada.

Ajastu, mil elame, ei hellita. See kutsub esile meis kõigis halastamatut transformatsiooni. Et see pöörane sõit oleks pehmem, toetatud ja hoitud - muutume ja kasvame koos!

Transformatsiooni laagrit korraldab terapeut, kirjanik ja nägija Maria Katariina Kuusing, keda toetavad laagris veel teised suurepärased juhendajad ja terapeudid. Kogenud terapeutid ja tervendajad pakuvad laagris väärtuslikke loenguid, praktikaid, meditatsioone ja palju muud!

Laager toimub 20.-22.august.

Mõned tegevused laagris: * Šamaanirännak * Tšakratants * Ekstaatiline tants * Meditatiivsed läbimurdetehnikad * Transformatsiooni praktika läbi kolme päeva * Qi Gong - väestav energiavõimlemine * Gongi rännak * Ülivõimsad sisemist tervenemist esilekutsuvad praktikad * Üllatuseks veel palju põnevat!

Registreerujatele saadetakse täpne laagrikava enne laagrit.

Veedame koos kaks ööd ja päeva, avame ja avardume jõudsalt!

Laagri osaluspanus on 350€, milles sisaldub majutust, toitlustus, kogu programm ja 24/7 toetus.

Tule julgelt ka siis, kui sa meie tegemistega varem kokku puutunud ei ole! Võtame su soojalt vastu!

Oma koha broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 100€, mis ei kuulu tagastamisele, kui osaleja tühistab oma osaluse.

Kui soovid siiski väga laagrist osa võtta, aga materiaalne pool on takistuseks, võta ühendust ja leiame parima lahenduse!

Broneeri koht laagris aegsasti, sest kohad on piiratud ja täituvad kiiresti (pooled kohad on juba täis!)! Mida kiiremini oma koha kinnitad, seda paremini saame teha parimaid ettevalmistusi!

Tee seda siin: m.kuusing@gmail.com

Kohtumiseni Transformatsioonil! Maria Katariina

Jaga seda üritust

bottom of page