top of page

Sat, Oct 12

|

Teadvusteraapia Keskus

Spirituaalne Kohtinguõhtu - Oma teise poole otsinguil

Spirituaalsele kohtinguõhtule on oodatud kõik inimesed, kes jagavad enesearengu ja vaimse tervisega tegelemise tähtsust ning kes on valmis oma südant avama uutele tutvustele!

Registration is Closed
See other events
Spirituaalne Kohtinguõhtu - Oma teise poole otsinguil
Spirituaalne Kohtinguõhtu - Oma teise poole otsinguil

Aeg ja koht

Oct 12, 2019, 4:00 PM

Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

Spirituaalsele kohtinguõhtule on oodatud kõik inimesed, kes jagavad enesearengu ja vaimse tervisega tegelemise tähtsust ning kes on valmis oma südant avama uutele tutvustele! Õhtu ei ole tingimata orienteeritud romantiliste suhete tekkimisele, andes võimaluse leida ka suurepäraseid säravaid sõpru kogu eluks!

Liiga kaua oleme teineteisest eemale hoidnud, tänaval pilgud maas hoidnud, üksi oma hirmude ja igatsusega pusinud, kuid nüüd on aeg kokku tulla, luua toetav ja turvaline ruum tutvumiseks, veeta mõnusalt koos aega, suhelda, kasvada ja liikuda koos edasi.

Õhtu on sisustatud põnevate vestlusteemade ja energiaharjutustega, mis annavad võimaluse teineteisega tutvuda hoopis sügavamalt, kui me seda tavaliselt teeksime!

Anna endale võimalus ning ära peida end vapustavate elukogemuste ja inimeste eest!

Selg sirgu, silm särama ja kohtinguõhtule osalema! Kutsu kaasa sõpru ja sõbrannasid. Koos on ikka julgem, toredam ja värvikam!

Osaluspanus 15€.

Asukoht J.Vilmsi 53a-8, uksekell 7.

Võta kaasa paber ja pastakas!

REGISTREERU KINDLASTI, et teaksime ettevalmistusi teha ning kindlate osalejatega arvestada! Kirjuta registreerumiseks siia: m.kuusing@gmail.com

Kohtumiseni Maria 

Jaga seda üritust

bottom of page