top of page

Fri, Jul 23

|

Lääne-Nigula Parish

Šamanistlik väelaager 2021

Registration is Closed
See other events
Šamanistlik väelaager 2021
Šamanistlik väelaager 2021

Aeg ja koht

Jul 23, 2021, 10:00 AM – Jul 25, 2021, 3:00 PM

Lääne-Nigula Parish, Lääne-Nigula Parish, Lääne County, Estonia

Ürituse kirjeldus

Need kolm päeva puudutavad Sinus kõige sügavamat olemust, Sinu kõige puhtamat väge. Me pöördume tagasi oma algolemuse juurde, milles avaneb inimese tõeline vägi.

Šamanism on iidne, inimkonnale kõige loomulik ja omasem praktika, mis on saatnud inimkonda aegade algusest peale. See on sama vana, kui inimkond ise, mis kandis meid ammu enne kõiki teisi usundeid, teooriaid ja religioone.

Šamanism, kui isiklike praktiliste teadmiste kogum elust, loodusest, maailmast, vaimsusest, Universumist, loomisest, tervendamisest ja väest - annab see tööriistad, et tegeleda inimese kõige sügavamate vajadustega, nii tumedate kui ka helgematega.

See annab juhiseid, et tervendada kaugeleulatuvate hädade algpõhjuseid, et seeläbi saada oma elu tõeliseks meistriks.

Laagris avaneb Sulle tõeline šamanistlik maailm, milles avastad oma piiramatut loomisväge, kõrgemaid tarkuseid ja iseenda tõelist olemust.

Mõned teemad/praktikad/töötoad laagris: * Sissejuhatav loeng Šamanismi * Oma väelooma leidmine ja tunnetamine * Väelaulu leidmine * Šamaanirännakute praktiseerimine, teadmiste kogumine * Loeng taimedest & abivaimude leidmine * Väe eseme või väeehete valmistamine * Südames elamine * Peentaju omandamise praktikad * Loeng Šamanistlikest tööriistades ja sügavatest praktikatest * Šamanistlik tervendusring * Igahommik oma väelooma tantsimine ja selle väega ühinemine * Lõke ja saun

Laager toimub Taevastiiva Looduskeskuses Haapsalu küljeall.

Meil on suur au lõpuks ometi teid tervitada meie pesas ja veel nii erilisel sündmusel!

Laagris toimub ööbimine telkides, et maaühendus ja vägi oleksid kõige tugevamad ja saaksid meid tervendada sügavuti. (Kuid olenevalt ehituse kiirusest saame võimaldada kohti ka majas sees)

Laagri osaluspanus 300€ (Sisaldab toitlustust ja kogu programmi)

Ära karda liituda, kui sa veel meie või šamanismiga varem kokku puutunud ei ole - me võtame su avasüli vastu! Uusajastu toetab ühinemist ja üksolemist!

Laagrit juhendab Maria Katariina Kuusing, kes on šamanismi praktiseerinud ja õppinud aastaid otse allikast, vaimudelt, looduselt. Teda toetavad Kristiina ja Kerti.

Täpne kava ja asukoht registreerujatele. Registreeru siin: m.kuusing@gmail.com

Kohtumiseni väes

Jaga seda üritust

bottom of page