top of page

Sat, Feb 29

|

Teadvusteraapia Keskus

Šamaanirännak helides iidsete pühitsusrituaalidega

Registration is Closed
See other events
Šamaanirännak helides iidsete pühitsusrituaalidega
Šamaanirännak helides iidsete pühitsusrituaalidega

Aeg ja koht

Feb 29, 2020, 6:00 PM

Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

Šamaanirännak on iidne meetod, mille käigus vahendab šamaan muutunud teaduvse seisundis kõrgemaid energiaid rändajatele, et toetada nende hingelist ja/või füüsilist tervenemist, enesearengut, ühendada neid looduse ja oma kõrgema minaga.

Šamaanirännak on kõige vana ja negatiivse vabastamiseks, mis seejärel täidab iga osaleja kõrgema energia väe ja selle seemnetega.

Igale osaleale keskendutakse rännaku ajal individuaalselt ja avatakse tema energiakanalid. Tasakaalustatakse ta taeva- ja maaenergiaga ning taastatakse tema hingele kohased energeetilised rütmid ja vibratsioon. Hiilguse osaks saajad saavad ühenduse kõiksuse jõu ja väega, millele meil kõigil on lõpmatu ligipääs, et luua ja elada.

Rännaku ajal võib saada nägemusi, kõrgemat infot, juhatust ning kogeda võimsat hingelist ja sisemist tervenemist. Kindlasti tõstab rännak osalejate teadvustasandit ja meeleseisundit, mis aitab jõuda oma tõelise potentsiaali ja väeni.

Šamaanirännaku osaks on teetseremoonia, et häälestada keha ja meel õigele lainele ja et rännak ja tervendus saaksid mõjuda maksimaalselt. Samuti aitavad need taimed kaasa sisemisele rahule ja tasakaalule, et uinunud vägi saaks endast märku anda.

Kaasa joogamatt, silmaklapid/sall, pleed. Riietuge mugavalt.

Asukoht Jüri Vilmsi 53a-8, uksekell nr 7.

Registreerumine on tarvilik, sest kohad on piiratud! Registreerumine e-mailil: m.kuusing@gmail.com Registreerudes tuleb oma koha kinnitamiseks tasuda ettemaks 50%. Täpne info registreerumisel.

Osaluspanus 40€.

Kohtumiseni võimsal šamanistlikul tseremoonial!

Maria Katariina ja Kristiina ♥ 

Jaga seda üritust

bottom of page