top of page

Sat, Sep 03

|

Tallinn

Reiki II astme kursus

Registration is closed
See other events
Reiki II astme kursus
Reiki II astme kursus

Aeg ja koht

Sep 03, 2022, 11:00 AM – 5:00 PM

Tallinn, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

Sellest kursusest on oodatud osa võtma inimesed, kes on läbinud Usui Reiki I astme koolituse ning praktiseerinud kontaktreikit vähemalt 2 kuud.

Selle kursuse käigus õpime vahendama kaugreikit, omandame 3 reiki sümbolit ning aktiveerime need, harjutame

Reiki on üks vanemaid teadaolevaid tervendamistehnikaid. See on puhta tervendava elu- ja armastuseenergia vahendamine Universumist, mille tulemusel tasakaalustub sinu keha ja meel. See on iidne kätega tervendamise viis, mis põhineb eluenergia ja –väe vahendamisel ja taastamisel, mille tulemusel suureneb sinu elujõud muutes sind rahulikuks ja tasakaalukaks. Energia hakkab taas vabalt voolama ning taastub inimese algolemus ja sisemine tasakaal.

Reiki aitab lõdvestuda ja rahustada meeli, leevendab stressi ja valu, tugevdab immuunsüsteemi, mõjub nii sümptomitele kui vaevuste algpõhjustele, tasakaalustab ja harmoniseerib füüsilist keha, tema funktsioone, energiakeskusi, vabastab energiablokeeringutest, on ohutu kasutada koos tavameditsiiniga ning samas täiendab seda. Reiki toimib nii füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel kui vaimsel tasandil ning sellest on kasu nii tervendamisel, kui situatsioonide parandamisel, eesmärkide saavutamisel, takistuste ületamisel, vms. Reiki võimalused on piiramatud.

Kursuse tasakaalupanus on 166 eurot. Kui sa oled osa võtnud minu koolitustest või käinud minu teraapiates, on osavõtupanus 155 eurot.

Kursus võib käivitada juba eelnevalt (ca 7 päeva) füüsilise - külmetushaiguse sümptomid, emotsionaalse - tulevad üles tugevad tunded, nt viha, kurbus, jne, mentaalse – vanad mustrid, harjumused, või vaimse – tõekspidamiste kõigutamine, puhastusprotsessi. Kui tunned, et midagi sellist toimub, võta minuga enne võimalikku loobumist kindlasti ühendust ja vaatame, mida teha.

Koolitajaks on Teadvusteraapia Keskuse terapeut Heidi Zäro (vt: https://www.teadvusteraapia.ee/hei).

Kaasa võta õppimistahe, hea tuju, märkmik ja pliiats.

Registreerimine ja lisainfo: e-mailil: heidi@inglitaht.ee või telefonil: 5103886 Heidi

Jaga seda üritust

bottom of page