top of page

Sat, Aug 27

|

Tallinn

Reiki I astme kursus

Registration is closed
See other events
Reiki I astme kursus
Reiki I astme kursus

Aeg ja koht

Aug 27, 2022, 11:00 AM – Aug 28, 2022, 5:00 PM

Tallinn, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

See kursus on loodud inimesele, kes on valmis hakkama oma elu ise looma ja soovib oma uute teadmistega tervendada nii iseenda kui oma lähedaste elu ja tervist.

Reiki on üks vanemaid teadaolevaid tervendamistehnikaid. See on puhta tervendava elu- ja armastuseenergia vahendamine Universumist, mille tulemusel tasakaalustub sinu keha ja meel. See on iidne kätega tervendamise viis, mis põhineb eluenergia ja –väe vahendamisel ja taastamisel, mille tulemusel suureneb sinu elujõud muutes sind rahulikuks ja tasakaalukaks. Energia hakkab taas vabalt voolama ning taastub inimese algolemus ja sisemine tasakaal.

Reiki aitab lõdvestuda ja rahustada meeli, leevendab stressi ja valu, tugevdab immuunsüsteemi, mõjub nii sümptomitele kui vaevuste algpõhjustele, tasakaalustab ja harmoniseerib füüsilist keha, tema funktsioone, energiakeskusi, vabastab energiablokeeringutest, on ohutu kasutada koos tavameditsiiniga ning samas täiendab seda. Reiki toimib nii füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel kui vaimsel tasandil ning sellest on kasu nii tervendamisel, kui situatsioonide parandamisel, eesmärkide saavutamisel, takistuste ületamisel, vms. Reiki võimalused on piiramatud.

Reiki I astmel: *õpime tundma ja praktiseerima Reiki süsteemi *tutvume Reiki olemuse ja ajalooga *meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi *mediteerimine, harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks *enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine *kätepositsioonid, enda ja teiste tervendamise praktiline harjutamine

Reikit võivad õppida kõik soovijad olenemata vanusest. Kursuse tasakaalupanus on 199 eurot. Kui sa oled osa võtnud minu koolitustest või käinud minu teraapiates, on osavõtupanus 177 eurot.

Kursus võib käivitada juba eelnevalt (ca 7 päeva) füüsilise - külmetushaiguse sümptomid, emotsionaalse - tulevad üles tugevad tunded, nt viha, kurbus, jne, mentaalse – vanad mustrid, harjumused, või vaimse – tõekspidamiste kõigutamine, puhastusprotsessi. Kui tunned, et midagi sellist toimub, võta minuga enne võimalikku loobumist kindlasti ühendust ja vaatame, mida teha.

Koolitajaks on Teadvusteraapia Keskuse terapeut Heidi Zäro (vt: https://www.teadvusteraapia.ee/hei).

Kaasa võta õppimistahe, hea tuju, märkmik ja pliiats.

Registreerimine ja lisainfo: e-mailil: heidi@inglitaht.ee või telefonil: 5103886 Heidi

Jaga seda üritust

bottom of page