Wed, Dec 11 | Teadvusteraapia Keskus

Rakutoit - Teadliku elu alus

Aeg ja koht

Dec 11, 2019, 6:20 PM
Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

On väga oluline, et mõistaksime oma rakkude toimimismehanismi ja oskaksime seeläbi oma toitumist ja elukvaliteeti veelgi enam tasakaalustada. Tasakaalustatud toitumine ja elustiil mängivad suuremat rolli, kui me seni oleme arvanud! See on asi, mida peaksime õppima juba esimeses klassis, sest meie rakkude heaolust algab kõik - meie emotsionaalne, vaimne, füüsiline ja energeetiline heaolu! Kõik eluvaldkonnad ja edu on sellega seotud!

Kuna rakud omastavad toitaineid vaid õiges vahekorras, on väga keeruline enda kehale vastavalt see õige vahekord välja arvutada ning siis seda oma toitumisharjumustes ka rakendada.

Loengul tutvustatakse rakutoidu tooteid, räägitakse rakutoidu tähtsusest, olemusest ja meie keha õigest tasakaalustamisest ning pakume ka väga kõrgkvaliteedilist rakutoitu degusteerimiseks!

Osaluspanus: 20€

Asukoht: J.Vilmsi 53a-7.

Registreerumiseks kirjuta kiri m.kuusing@gmail.com ning maini kindlasti ära, kus sa üritust nägid või kes sind kutsus! REGISTREERIMINE ON KOHUSTUSLIK!

Loengut viivad läbi 20-aastase kogemusega teadliku eluviisi konsultandid Kristiina Kuusing ja Maria Katariina Kuusing, kelle käe all on inimesed saavutanud vapustavaid tulemusi elukvaliteedi ja enesetunde parandamisel! Kes soovib enne loengut mõõta oma keha, organite ja rakkude seisundit, tulge loengule 2h enne söömata!

Kohtumiseni! Maria ja Kristiina 

Jaga seda üritust

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.