top of page

Wed, Dec 11

|

Teadvusteraapia Keskus

Rakutoit - Teadliku elu alus

Rakutoit - Teadliku elu alus
Rakutoit - Teadliku elu alus

Aeg ja koht

Dec 11, 2019, 6:20 PM

Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

On väga oluline, et mõistaksime oma rakkude toimimismehanismi ja oskaksime seeläbi oma toitumist ja elukvaliteeti veelgi enam tasakaalustada. Tasakaalustatud toitumine ja elustiil mängivad suuremat rolli, kui me seni oleme arvanud! See on asi, mida peaksime õppima juba esimeses klassis, sest meie rakkude heaolust algab kõik - meie emotsionaalne, vaimne, füüsiline ja energeetiline heaolu! Kõik eluvaldkonnad ja edu on sellega seotud!

Kuna rakud omastavad toitaineid vaid õiges vahekorras, on väga keeruline enda kehale vastavalt see õige vahekord välja arvutada ning siis seda oma toitumisharjumustes ka rakendada.

Loengul tutvustatakse rakutoidu tooteid, räägitakse rakutoidu tähtsusest, olemusest ja meie keha õigest tasakaalustamisest ning pakume ka väga kõrgkvaliteedilist rakutoitu degusteerimiseks!

Osaluspanus: 20€

Asukoht: J.Vilmsi 53a-7.

Registreerumiseks kirjuta kiri m.kuusing@gmail.com ning maini kindlasti ära, kus sa üritust nägid või kes sind kutsus! REGISTREERIMINE ON KOHUSTUSLIK!

Loengut viivad läbi 20-aastase kogemusega teadliku eluviisi konsultandid Kristiina Kuusing ja Maria Katariina Kuusing, kelle käe all on inimesed saavutanud vapustavaid tulemusi elukvaliteedi ja enesetunde parandamisel! Kes soovib enne loengut mõõta oma keha, organite ja rakkude seisundit, tulge loengule 2h enne söömata!

Kohtumiseni! Maria ja Kristiina 

Jaga seda üritust

bottom of page