top of page

Mon, Apr 12

|

Tallinn

Meeste väe treeningprogramm

Registration is Closed
See other events
Meeste väe treeningprogramm
Meeste väe treeningprogramm

Aeg ja koht

Apr 12, 2021, 7:00 PM

Tallinn, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

Meeste väe treeningprogramm: Aktiivmeditatsioonid, mis muudavad su elu.

MEES! See ülivõimas treeningprogramm on sulle, kui: * Soovid raputust, äratust ja tunda tõelist õnnetunnet! * Oled valmis astuma kontakti oma sügavamate emotsioonide ja tõelise olemusega. * Soovid olla rohkem kohal hetkes ning näha kogeda ja märgata rohkem toimuvat. * Soovid olla rohkem tasakaalus ning tulla oma keskmesse, peatada see lõputu virr-varr oma peas. * Oled valmis oma elu täielikult muutma ja vabanema kõigest, mis sind hoiab tagasi edu saavutamast. * Oled lõputult otsinud tõhusaid praktikaid ja meetodeid, et lõpuks ometi läbi murda, kuid seni on alati midagi puudu jäänud. * Soovid oma elus läbimurret, ükskõik millise murega sa parasjagu hädas oled! * Soovid saavutada kontakti oma tõelise meheliku väega.

Kõiges selles ja paljus muus saavad sind toetada OSHO Aktiivmeditatsioonid, mille unikaalne vägi on seni meiekandi inimestele olnud üsna varjatud.

Nende meditatsioonide loojaks on India teadjamees OSHO ja ta loonud need just tänapäeva inimesele. OSHO aktiivsed meditatsioonid on ülesehitatud intensiivsele füüsilisele tegevusele, millele järgneb vaikus ja sügav sisevaatlus. Kõike saadab muusika, mis on spetsiaalselt loodud mediteerija juhatamiseks läbi erinevate meditatsioonitasandite. Aktiivmeditatsioonid ei anna võimalust rääkida ja kõneleda oma tava mõistusel.

Need on niivõrd tõhusad just seetõttu, et me tegelema kehatasandil oma energiate ja otse alateadvusega, milles peitub kogu meie jõud, teadmised, vägi ja tasakaal.

Alatedvuses on ka väga palju müra, jama, mida on vaja puhastada, et saaksime ligi tuumale, mis kannab meie päris olemust ja väge.

Aktiivmeditatsioonid on füüsilised, jõulised, aktiivsed, mis vahelduvad passiivsete osadega. Et muutsed ja läbimurded toimuksid on vajalik/soovituslik osaleda kogu programmist. Hiljem saate turvaliselt jätkata meditatsioone kodus.

Kuuajast meditatsiooni programmi täiendab meestevaheline avatud ja hoitud vestlusring iga kord peale meditatsiooni. Vestlusringide käigus saab toimuda sügavam avanemine ja eluliste väljakutsete ning takistuste lahtimõtestamine. Käsitletakse meeste jaoks olulisi teemasid, mis aitavad mehel luua oma elus tõelise tasakaalu, edu ja õnnelikkuse igal rindel.

Kõik osalejad kannavad silmaklappe.

Osalemiseks vajalik vabaliikumist võimaldavad mugavad riided (sportlik), silmaklapid, joogivesi pudeliga.

Joogamatid ja pleedid on kohapeal saadavad.

Toimumiseaeg - 23.03 - 18.04 (kohtume 2-3 korda nädalas kokkulepitud ajagraafiku alusel, mis selgub, kui grupp on täitunud).

Toimumisekoht - Teadvusteraapia keskus, Valli 4, III korrus (uksekell 170).

Info ja registreerumine - pohjalateraapia@gmail.com

Ruumi hoiab ja juhendab - Kerti Sertifitseeritud OSHO meditatsioonide juhendaja, kes on kogu programmi vältel teie jaoks igati olemas!

Jaga seda üritust

bottom of page