top of page

Mon, Feb 22

|

Valli 4

Iidsed idamaade tervendamise tarkused

Tickets Are Not on Sale
See other events
Iidsed idamaade tervendamise tarkused
Iidsed idamaade tervendamise tarkused

Aeg ja koht

Feb 22, 2021, 6:00 PM

Valli 4, Valli 4, 10140 Tallinn, Estonia

Ürituse kirjeldus

Me kõik oleme tervendajad. Ja kõik algab enese tervendamisest. Ehk seda kursust võib nimetada ka enesetervendamise kursuseks.

See 8-osaline kursus on esimese taseme koolitus enesetervendamise teel toetudes iidsetele idamaade tarkustele. Sellel keskendutakse tśakrasüsteemi energiakeskustele. Kursuselt saad teadmised, kuidas aru saada, kas käsitletav energiakeskus on tasakaalus või paigast ära ning millised tegevused ja käitumismustrid seda näitavad. Samuti saad teadmised ja tööriistad, kuidas - kasutades erinevaid meetodeid - ennast ise tasakaalustada ja tervendada läbi oma 7 energiakeskuse. Koolituse käigus saad ülevaate energiate liikumisest kehas, hiina meditsiini põhimõtetest, „koputamisest“ (Meta-EFT), mudradest, mantratest, enesemassaazist, jne. Kuna kursuse käigus tutvud erinevate meetoditega, siis leiad kindlasti just selle enda jaoks sobiva, mis sinu puhul toimib.

Igas moodulis antakse ülevaade teoreetilisest osast, mis põimitakse läbi mitmete erinevate praktikatega. Igas moodulis käsitletakse ühte energiakeskust – millised tunnused on siis, kui see on paigast ära ning kuidas seda tasakaalustada erinevate moodustega. Viimases moodulis tehakse kõigest kokkuvõte, minnakse veel sügavamale nende teemadega, mis gruppi veel eriti huviatavad. Samuti saad näidata omandatud teadmisi.

Kursus koosneb 8-st 120 minutilisest moodulist, mis toimuvad üle kahe nädala kolmapäeva õhtuti kell 18.00-20.00 alates 17.veebruarist.

Tasakaalupanuseks on 200 eurot, kui tasuda koolituse eest hiljemalt 17.veebruaril (tasumine toimub sularahas). Kui soovid tasuda moodulite kaupa, on ühe mooduli tasakaalupanuseks 30 eurot. Kui soovid kindlalt koolitusel osaleda, kuid majanduslikult on raske, siis võta ühendust, leiame kõigile sobiva viisi.

Koolitajateks on Teadvusteraapia Keskuse terapeudid Heidi Zäro ja Heino Väli.

Kaasa võta õppimistahe, hea tuju, märkmik ja pliiats.

Registreerimine e-mailil: heidi@inglitaht.ee või heino.vali@gmail.com. Lisainfo telefonil: 5103886 Heidi või 5179470 Heino

Kohtumiseni kursusel!

Jaga seda üritust

bottom of page