top of page

Elisabeth Sau

Shamanistlik tervendaja, kristalliterapeud, Tao Tantra praktiseerija, teadliku
seksuaalsuse nõustaja, väelauluringide hoidja, kundalini aktivatsioonipraktikate
õpetaja ning tantristliku energiamassaazi praktiseerija

 

Tel: 55985212
Email: elisabethummingbird@gmail.com
Instagram: https://www.instagram.com/elisabethummingbird/
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?viewas=100000686899395&id=716278773,
https://www.facebook.com/Kristallikoda
Veebileht: elisabethummingbird.com (valmimisprotsessis), Kristallkamber.ee


Viimased 10 aastat olen sukeldunud erinevatesse energiatervendamisviisidesse, et uurida kuidas holistiliselt tasakaalustada keha ja leida voolamine. Sinnahulka kuuluvad shamanism, kristalliteraapia, süstemaatiline kinesioloogia, Theta tervendamine, life-coaching, psühholoogia, hüpnoteraapia, regressiooniteraapia, eeterlike õlide teraapia, akupunktuur, rännakud, tantra, bioresonants, toitumine, hiina meditsiin, ayurveda, heliteraapia, jooga, chigong ja palju muud. Üks minu missioone on aidata inimestel meelde tuletada oma tõelise minag olemus ja tulla tagasi ühendusse loodusega. Kõikjal meie ümber on maagia ning väikesed palved ja rituaalid võivad meie elu oluliselt positiivses suunas mõjutada - aitan inimestel taasavastada see maagia. Juhendan inimesi trummirännakutel nende alateadvusesse, et kohtuda oma väeloomadega ning tervendada sisemist last.
 

Praktiseerin Peruu šamaanimeditsiini ratta õpetusi ja eemaldan rakumällu salvestunud madalama sagedusega energiad, aitan lahti lasta välistest ebasoosivatest energiatest - Huatchadest, negatiivsetest mõttevormidest, mustritest, ebaharmoonilistest sidemetest lähedastega aitan lahti lasta kehasse talletunud traumad. Kõrge vibratsiooniga helide ja häälega aitan keha sagedust tõsta.

 

Töötan Kristallkambris peaterapeudina ning soovin tuua inimesteni rohkem kristallide imelist väge nii kambrikülastuste kui ka kristallmaatrikside läbi. Sertifitseeritud Tao Tantristlike kunstide õpetajana/juhendajana pakun naistele seminare ja töötubasid, et saada ühendust oma seksuaalsuse ja sensuaalsusega ning aitan läbi praktikate ja tantristliku energiamassazi inimestel oma seksuaalenergiat, kundalinit aktiveerida ja tõsta. Veel üheks minu missiooniks on naistele meelde tuletada nende jumalikkus ja aidata leida tasakaal nende suhetes läbi polaarsuse, et manifesteerida enda elus särava jumalanna olemus.

288863415_10160054869663774_3336204897326821222_n.jpeg
bottom of page