ELen meriküla

Intuitiivne nõustaja, terapeut

+372 5699 2542

elenmerikyla@gmail.com

Ühel hetkel, kui sa vaatad oma elule peale ja näed, kui maagiline ja äge see on, siis tea, et oled omandanud oskuse seda ise luua. Rahulolu on see koht, kus sa oled maha raputanud kõik oma piiravad arusaamised elust ja leidnud oma tõe. Sa oled kehtestanud oma mängureeglid. Sa oskad ise oma elu luua. See on see, kuhu ma tänaseks jõudnud olen olen.

 

Olen oma elus otsinud seda miskit, mis määrab selle, kui hästi mul kõik on.

Inimsuhted, paarisuhted, töö / raha, lapsed - kõik see suur pilt, milles me igapäev elame. Kuidas see maailm toimib ja kuidas ühel on ja teisel ei ole? Need on küsimused, mis on pannud mind õppima, kuulama, lugema, ennast harima. Nägema seda pilti suuremalt ja taipama, mis on need võtmekohad, et muutus saaks tulla. Mina soovisin parimat suhet iseendaga, oma mehega, lastega, rahaga. See on kvaliteet ja õigus meile kõigile. Sel teel ma kukkusin, põlesin läbi, tõusin ja kukkusin, kuni jäin püsima ning seejärel saavutasin kõik selle, mida olin igatsenud. Taipamised, arusaamised, mis selle ajaga minu sisse jõudsid, muutsid kõik! Kõike, mida ma saan õpetada, olen omal nahal läbi proovinud ja saan suure veendumusega öelda, et need asjad töötavad!

Olen läbinud nendes valdkondades erinevaid kursuseid, koolitusi, seminare, töötubasid, lugenud raamatuid, vaadanud filme. Tohutul hulgal erinevate materjalidega kokkupuutunud. Kõik, mida igal eluhetkel 10 aasta jooksul valinud olen on mind toonud siia, kus hetkel olen. Kasvamine on tulnud läbi kaose ja madalseisude minu elus.

 

Minu kireks on inimestele näidata, milleks nad päriselt võimelised on. Ja kes nad päriselt on. Ja kuidas nad tegelikult saavad ka kõik selle, mida nad soovivad.

Soovin oma kogemusi, mida omandanud olen selle aja jooksul, Sinuga jagada, et saaksid ka lendu tõusta ja omadel jalgadel püsida.

Oskan näha sinu käitumis-mustreid, piiranguid, uskumusi, mis ei lase su elul nii toimida nagu sa päriselt tahaksid.

 

Mu on kirg näha inimesi, kes peale minuga kohtumist teevad päriselt ka need muutused oma elus ja õpivad ennast paremini tunnetama.

Meil kõigil on midagi, mida ise ei märka. Selleks on vahel vaja neutraalset kõrvalt vaatlejat. See vaatleja näeb ja näitab ka Sulle...

Sest, kui Sa näed, siis Sa saad seda muuta.
 

Aitan muuta seda maailma inimene inimese haaval õnne, rahulolu ja armastuse poole. Me väärime kõik parimat!

 

Elen

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas