Kogemuspõhine coaching üliteadvuskaartidega

 

Kui Sinu elus on segadus, Sa ei saa aru, mis toimub ja Sa ei leia väljapääsu, tunned ärevust, tunned nagu kogu maailm variseb Su ümber kokku, siis on see õige teenus, mille poole pöörduda.

Kogemuspõhine coaching aitab Sul leida enda sees selgustunde ja taipamised, kuidas edasi minna. Kasutan oma töös Üliteadvus kaarte, mille abil me saame Sinu hingelt juhatust, et panna Sind märkama uusi suundi, võimalusi. Läbi coachngu ja kaartide sõnumi leiame üles piirangud ja takistused, mis on lapsepõlvest pärit mõttemustrid, uskumused, mis Sind enam ammu ei teeni. Kui Sa oma piirangud näe, siis Sa saad seda muuta.

 

Ükskõik, mis on Sinu probleem, ükskõik kui keeruline see on, tea, et kõigele on olemas lahendus. Kui Sa ise seda lahendust ei näe, siis leiame selle koos. Korrastame Sinu mõttemaailma just selliseks nagu Sinu süda tunneb ja vajab. Coaching aitab Sul taas ennast leida ja oma eluteerajale tagasi jõuda. Läbi coachingu tõstame enesehinnangut, julgust valida enda jaoks õige ja teha reaalseid samme selleks, et luua see kaua oodatud muutus. Läbi coachingute Saate ka palju uusi vaatenurkasi elule ja taipamisi, miks üks inimene on õnnelikum kui teine. Kuidas seda päriselt saavutada?. Kogu meie reaalne kogemus selles elus saab alguse „Tähelepanust“

 

ÕNNELIKU ELU VALEM

Mõte – Tunne – Tegevus – Tulemus

 

Läbi selle valemi vaatame Su elule peale ja märkame, mis vajab muutust ja muutmist. Õpetan seda Sulle märkama.

 

Tea, et kui on probleem on ka alati lahendus. Tähtis on Sinu tahe ja sügav soov luua see muutus nüüd ja kohe! Meil kõigil on õigus siin elus armastusele, turvatundele, naudingutele ja küllusele.

 

Minu eesmärk on õpetada, juhatada ja toetada Sind, kuni Sa ise saad kergusega luua oma elu.

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com
Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now