Hecate Alkeemia kehakoorija - küllusemagnet

SKU 00038
€35.00
In stock
1
Product Details

Hecate Alkeemia kauaoodatud igavese ilu tooted on valmis!

Teie kasutuses on, kui te seda soovite, ülivõimas, laetud ja väestatud kehakoorija, mis ei ole võrreldavadki poes müüdavate kehakoorijatega, sest see on kooskõlas inimese keharütmidega ning on kõrgemast kõgremas vibratsioonis, millega iga naine soovib end katta!

Kehakoorija on programmeeritud tõhusaks küllusemagnetiks, mis toob su elu kiirelt võimalusi, millest haarata, et luua endale küllust ja rahalisi vahendeid rohkem juurde. Seda kasutades võid anda kehakoorijale konkreetse ülesand, mille tarbeks ning millist küllust oma ellu täpsemalt vajad. See sisaldab sheavõid, eeterlikkeõlisid, tsitriini, mandliõli, taimi, mis annavad nahale vajalikud ained ja vitamiinid, kohvi ja mett. Koorija sobib kõikidele nahatüüpidele.

Need on ustavad ja truud tööriistad, mis aitavad sul saavutada unistusi! Ainuke, mida tegema pead, on puhuma neile peale väikese palve, kohtlema neid nagu parimaid sõpru ning kandma endale peale!

Kehakoorijad toimivad eriti tõhusalt koos vastava eliksiiriga, mille võid samuti leida Hecate Alkeemia toodete alt!


Igavest ilu!
Maria

Save this product for later
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.