Hecate Alkeemia

Olen kuulnud Jumalanna Hecate kutset luua Hecate Alkeemia tootesari, mis on igat pidi maagiline ja võimas!

Hecate Alkeemia tootesarjas on esindatud maagilised, taimsed eliksiirid ja igaveseilu kosmeetikasari, mis on mõeldud energiavälja väestamiseks, et teie ellu võiks ankurduda soovitud tulemused.

Hecate Eliksiirid on tehtud laetud taimedest, õlidest ja taimsetest vedelikest. Need on laetud ja õnnistatud, programmeritud kasutaja energiavälja ankurdama soovitud energiat. Iga eliksiiriga kaasneb ka õpetus, kuidas neid kasutada.
Eliksiiri pihustatakse oma energiavälja ning viiakse läbi kerge rituaal, mida ka igapäevaste toimetuste kõrvalt saab suurepäraselt teha.

Väekad kehakoorijad ja näokreemid on teie kasutuses ülivõimsad, laetud ja väestatud kosmeetikatooted, mis ei ole võrreldavadki poes müüdavate toodetega, sest need on kooskõlas inimese keharütmidega ning on kõrgemast kõgremas vibratsioonis, millega iga naine soovib end katta!

Need on ustavad ja truud tööriistad, mis aitavad sul saavutada unistusi! Ainuke, mida tegema pead, on puhuma neile peale väikese palve, kohtlema neid nagu parimaid sõpru ning kandma endale peale!