Hecate Alkeemia Näokreem

SKU 00037
€25.00
In stock
1
Product Details

Hecate Alkeemia kauaoodatud igavese ilu tooted on valmis!

Teie kasutuses on, kui te seda soovite, ülivõimsad, laetud ja väestatud näovõie, mis ei ole võrreldavadki poes müüdavate näokreemidega, sest see on kooskõlas inimese keharütmidega ning on kõrgemast kõgremas vibratsioonis, millega iga naine soovib end katta!

Näokreem sisaldab sheavõid, eeterlikkeõlisid, roosakvartsi pulbrit, virsikutuumaõli, e-vitamiini, taimi, mis annavad nahale vajalikud ained ja vitamiinid. Kreem sobib kõikidele nahatüüpidele. Soovitan seda kasutada õhtul enne magamaminekut, et nahka sügavuti toita ja niisutada.

Kuna kreem sisaldab roosat kvartsi, toimib see väga tõhusalt nahaprobleemide puhul, psoriaas, ekseem jne. Roosakvarts aitab nahal tunda end armastatuna, tõstab tingimusteta enesearmastust ja veetlust. Meie nahk tunneb seda ja terveneb!

Need on ustavad ja truud tööriistad, mis aitavad sul saavutada unistusi! Ainuke, mida tegema pead, on puhuma neile peale väikese palve, kohtlema neid nagu parimaid sõpru ning kandma endale peale!


Näokreem toimib eriti tõhusalt koos vastava (armastuse) eliksiiriga, mille võid samuti leida Hecate Alkeemia toodete alt!


Igavest ilu!
Maria


Save this product for later
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.