top of page

E-loeng: Depressioonist Ausalt ja Avatult - võti tasakaaluka ja õnneliku eluni

00001
€75.00
In stock
1
Product Details

NB! Loeng on videomaterjali ja kirjalike mahukate materjalide kujul, mis edastatakse tellimusel e-maili teel.

Tänapäeval on depressiooni diagnoosiga inimeste hulk tõusnud kurvastavalt kõrgele, sest ühiskond ei soosi enam inimhinge vaid pidevat majanduslikku ja tehnoloogilist arengut. Oleme langenud iseenda loodud maailma vangiks.

On aeg anda endale uus võimalus, tegeleda oma sisemaailmaga, taas uskuda endasse, leida üles oma enesekindlus, motivatsioon ja tahe! See ON võimalik ning ei ole tegelikult üldsegi nii raske kui tundub.

Kui oled valmis ohjad enda kätte haarama ning oma elu sammhaaval muutma, olen valmis pakkuma Sulle toimivad meetodeid, et vabaneda ängistusest, kurbusest, depressioonist, masendusest ja kõikidest nendest depressiooniga kaasnevatest tunnustest ja alaliikidest, mis Sinu potensiaali igapäevaselt tagasi hoiavad ja vähendavad.

Loengus õpime tundma depressiooni üldist olemust ja eritahke. Kaardistame Sinu seisundi, õpime taas tunnetama iseennast ja elu, avame end naudingutele, tõstame end emotsionaalselt välja depressiooni seisundist ja teeme parlju praktilisi harjutusi seisundi muutmiseks ja uue jõu saamiseks. Lisaks annan iga punkti juures toimivad konkreetsed harjutused ja juhised, et peale loengut jätkuks intensiivne töö iseendaga! Peale loengut olen valmis olema toeks. Mulle võib kirjutada, küsida nõu ja jätkata minuga eraseansse, kui tunned, et üksinda on see kõik veel liiga hirmus.

Minu juures on käinud väga palju inimesi just sellise murega ning üheskoos oleme üpris kiiresti saavutanud edasiliikumise seisakust ja muredekoormast. Ka tõsisemad juhtumid, nagu näiteks psühhoosi diagnoosiga inimesed, on saanud lahenduse! Depressioon ja negatiivsed tunded ei ole tänapäeval enam midagi erilist! Peaaegu iga üks kogeb seda elu jooksul, mõned rohkem, mõned vähem. Tänapäeva maailmas peame oskama nende tunnete ja seisunditega toime tulla ning neid oma kasuks tööle panna. Madalseisust võib voolida enda jaoks imelise kogemuse, mis loob kindla pinnase Suurepäraseks tulevikuks! Soovin seda kunsti teiega jagada!
Save this product for later
bottom of page