BRIGITTA SAUEAUK
Terapeut-massöör
Telefon: (+372) 53309277
Facebook: Brigitta Teraapia
brigitta.sa@gmail.com

 

Massaaž on väga nauditav ja vabastav ning sellel on palju tervedavaid omadusi. See teraapia aitab lõõgastuda ja tagada parema vaimse ja füüsilise tervise. Peale selle, et massaaž on väga hea ennetava ravina, aitab see Sind näiteks stressi, unehäirete, nõrga immuunsüsteemi, tähelepanuhäirete, pinges lihaste ja aeglase vereringe korral.
 

Olen alati soovinud teha tööd, läbi mille saan inimesi aidata. Kuna minu ema on massöör, siis see eriala hakkas ka mulle huvi pakkuma ning ühel suvel otsustasingi läbida koolitused, et saaksin aimu, mida see töö endast kujutab. Õppisin ajurveeda näomassaaži, mis on väga õrn ja puhastav ning klassikalist massaaži, mis vabastab väga hästi lihaspingeid.
Pärast koolitusi hakkasingi õpitud oskuseid pere, sõprade ja tuttavate peal praktiseerima. Olen käinud ka inimeste kodus massaaži tegemas ja saanud põnevat ning positiivset tagasisidet. See andis mulle kuhjaga motivatsiooni kindlasti massaažiga jätkata.
Paar aastat hiljem, praegu, leian ennast Teadvusteraapia Keskusest massöörina ning olen selle võimaluse 
üle väga tänulik. Annan endast parima, et lahkuksid minu massaažilaualt alati parema enesetundega- õnnelikumana, säravamana ja tervemana.

 

Naeru ja tervist!
Brigitta

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com
Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now