Anne Piir

Terapeut Teadvusteraapia keskuse Ida-Virumaa keskuses

E-mail: annepiir1967@gmail.com
Tel.nr: 58030011

Olen naine, olen ema, olen Maa peal kulgeja. Olen väike tüdruk, kes otsib iseennast. Sündisin 1967 aastal. Olin seitsmelapselise pere vanim laps. Lapsepõlvele järgnes 31 aastat abielu. Mul sündis 4 last. See on lühike kirjeldus minust.

 Sellest saab aga kirjutada väga pika loo. Teen seda siiski lühidalt.

 

Kuni 6nda eluaastani oli elu suhteliselt muretu, vähemalt minu mäletamist mööda. Kindlasti oli selles väga suur panus vanaemal. Tema on olnud minu elus inimene suure algustähega. Oma mälestustes, on tema see, kellega oli alati hea ja turvaline, olin hoitud ja kaitstud. Vanaemaga olles on veedetud minu lapsepõlve kõige õnnelikumad ja parimad hetked.

 

Alates 7-ndast eluaastast hakkasin kõndima kuristiku serval. Kukkudes ja jälle püsti tõustes. Kõik mida ma 40 aasta jooksul kogesin, toon ma ära nõustamisteemade nimekirjas. Viimane kukkumine kuristiku põhja oli seotud poja surmaga 7 aastat tagasi. Just see, väga valus kogemus, tõi minu ellu uue mõtlemise ja uue suuna. Täna saan öelda, et sellest kogemusest sai alguse minu uuestisünd ja ma olen selle eest tänulik.

 

Hakkasin otsima väljapääsu teadmisega, et midagi on veel. Midagi, mida ma ei näe ja ei kuule. Minu ellu tulid inimesed, olukorrad ja võimalused, mis andsid mulle võimaluse teha tööd iseendaga ja areneda.

 

Üheks võimaluseks oli õppida kogemusnõustajaks. Kuna tuginen oma kogemustele, siis arvan, et see on koht, mis on meie ühiskonnas puudulik ja vajab täitmist. Vaadates inimesi tänaval või kohtudes nendega erinevates kohtades, olukordades – jääb domineerivaks mõtteks ja tundeks, et inimesed vajavad kohta, kus ennast tühjaks laadida, rääkides oma murest või probleemist.

 Oma kogemuste põhjal saan öelda, et olles oma mõtete ja tunnetega ummikus, vajasin inimest, kellega oma muret jagada. Peale seda oli juba tunduvalt kergem edasi minna. Võõra inimesega rääkida oli pingevaba ja julgem, oli võimalus olla avameelsem, tundmata häbi. Hea kui inimesel on võimalus rääkida lähedastega, minul on see võimalus olemas olnud kõikide aastate vältel. Täna võin öelda, et minu lähedased teavad minust ehk ainult pool. Teadmine, et pean tugev olema, rõhutan pean, loobki selle takistuse. Keegi ei taha ennast nõrgana näidata. Huvitaval kombel see õnnestubki aga millise hinnaga.

 

Teiseks võimaluseks oli õppida ingliterapeudiks.

Ingliterapeutide koolitus oli teekond tervenemise, inglite ja iseendaga kohtumise juurde. See oli teekond valguse energiatesse.

Inglid aitavad avaneda südametel, tervendavad keha ja hinge, toovad ellu külluse ja rõõmu. Nad on võimelised aktiveerima ka võimalusi ja veel palju muud, mis hinge jaoks oluline. Inglid saavad aidata nii pisemates küsimustes kui ka suurte murede lahendamisel. Kursusel osalemine õpetas mind samm sammult suhtlema inglitega, koostöös nendega enda hingehaavu tervendama ja saama lahendusi erinevatele olukordadele minu elus. Kursusel õpetati ka teistele teraapiat  tegema, et saaksin aidata oma lähedasi aga soovi korral ka suuremale ringile inimestele valgust tuua.

 

Minu missiooniks siin elus on tegutseda selle nimel, et maailmas oleks rohkem hoolivust, et inimesed väärtustaksid ennast rohkem, et oleks rohkem üksteise mõistmist, et oleks vähem kurjust, viha ja kadedust. Kasutades oma teadmisi ja kogemusi, on mul palju inimestele anda, et muuta nende elu kergemaks ja rõõmsamaks. Seda tehes muutuks ka ühiskond sõbralikumaks

pilt1.jpg