ANNE PIIR TEENUSED

Terapeut Teadvusteraapia Ida-Virumaa keskuses, teostab seansse ka Tallinnas 

E-mail: annepiir1967@gmail.com
Tel nr: 58030011

Nõustamine

 Kogemusnõustamine. Elu on andnud mulle palju erinevaid katsumusi. Olen hakkama saanud. Kui olid rasked, keerulised ja väga valusad ajad, siis vajasin inimest kes mind kuulaks ja mõistaks. Inimest kellega oma muret jagada. Ma ei lootnud sellele, et keegi minu eest midagi ära teeb. Mul oli vaja endast valu välja rääkida ja nutta. Kui mul see võimalus oli, siis see toimis nagu ravim. Sain jõudu ja jaksu eluteed jätkata. Nendel hetkedel oli hindamatu väärtus.

 Levinud on arvamus, et teiste ees ei sobi nutta ja oma emotsioone välja näidata. Kardetakse teiste inimeste poolset hinnangut või hukkamõistu. Avalikus kohas nutmist ei peeta väärikaks ning arvatakse, et see tekitab teistes piinlikust.Tegelikult on tunnete väljaelamine hädavajalik. Üksinda nutmine ei pruugi olla nii efektiivne kui oma kurbuse või mure jagamine. See teadmine sobib minu kogemusnõustaja käekirjaga ja annab mulle teadmise ja jõu seda teed edasi astuda.

      

Mida mina saan teha kogemusnõustajana:

                 1.Saan kuulata ja toetada rääkima.

                 2.Saan normaliseerida reaktsioone.

                 3.Saan juhtida tähelepanu positiivsetele asjadele

                 4.Saan olla olukorra mõistja ja tugevuste avastaja

                 5. Saan olla abistavate ja toetavate võrgustike käivitajaks

 

Mina kogemusnõustajana annan võimaluse rääkida, kuulan, kui vaja siis suunan vestlust küsimustega, võtan abivajajat võrdsena, julgustan oma probleemile lahendust otsima, aitan leida elumõtet, juhendan inimest ise oma elus olulisi otsuseid tegema, julgustan ette võtma tema elus olulisi muudatusi jne.

           

Teemad millega olen elus kokku puutunud ja saan nõustada:

  1. Lapsepõlv- kasvamine probleemses peres.Vanemad tarvitasid alkoholi, suur pere, 7 last, mina kõige vanem.

  2. Kooli ajal kiusatav. Ka õpetajate poolt ei saanud ma alati toetust ja mõistmist. Pigem oli see alandamine ja mõnitamine või siis pealtvaatajate poolne ükskõiksus.

  3. Oma pere. 4last. Laste kasvatamine koos alkoholisõltlasega. Vaimne ja ka füüsiline vägivald mis oli suunatud nii minu kui ka laste vastu. Tagajärgedega toimetulek.

  4. Depressioon ja sellega toimetulek.

  5. Seoses poja surmaga lein ja sellega leppimine. Oskus sellega edasi elada.

  6. Lähedase raske haigus ja surm.

  7. Lahutus

 

Kogemusnõustamine 1h-40 eurot, 1,5h-50eurot

 

 

Ingliteraapia

Kuna inimestele on kingitud vaba tahe, tuleb meil inglitelt abi saamiseks nende poole pöörduda. Inimene on vahendaja, kelle läbi inglid oma vibratsioone Maale edastada saavad. Kui ma olen valinud koostöö inglitega, tulevad nad minu lähedusse ning ootavad, et saadaksin neid maailma tervendama.

Kui palun, et inglid abistaksid mõnd inimest või tervendaksid mõnd keerukat situatsiooni, loovad minu mõtted ja sõnad silla, mis lubab neil sekkuda ning oma imettegevat abi anda.

Üheskoos tegutsedes on inimestel ja inglitel vägi seda maailma muuta.

 

Olen valmis teenima inimkonda, inglite abiga ja südamest tuleva aususe, austuse ja armastusega Looja vastu.

Olen tänulik, et mulle on selline võimalus antud.

 

 Ingliteraapia kestab 1,5- 2h, hind 1,5h-40eurot ja 2h-50eurot 

pilt1.jpg